На зустрічі із колишнім заступником міністра юстиції Норвегії міський голова Львова Андрій Садовий обговорив поточну ситуацію у Львові. Зокрема йшлося про роботу з вимушеними переселенцями, а саме – облаштування для них тимчасового житла, підготовку Львова до зими, а також ініціативу мерії з будівництва Національного реабілітаційного центру “Незламні” для важкопоранених на війні українців.

“Поки путін при владі, ми не матимемо спокою. Найскладніше буде у найближчі місяці. Бо всі плани росіян — руйнуються і це не може не впливати на їх майбутні дії. Поки точаться бої на сході, ми, у Львові, приймаємо переселенців і бізнес. Тому нам потрібні нові індустріальні парки, нові реабілітаційні центри”, - сказав Андрій Садовий.

Також міський голова ввімкнув  іноземному гостю фрагмент фортепіанного концерту, який написаний лише для лівої руки ще сто років тому для піаніста, що втратив руку у Першій світовій війні. Мелодія стала символом незламності мистецтва в умовах війни і її щодня грають у холі міської лікарні. 

“Сподіваюсь, нам вдасться організувати концерт із мелодією в Осло, яку я почув сьогодні, щоб зібрати додаткові кошти для вашої країни”, - відповів Хіманшу Гулаті.