На підсумковому засіданні конкурсної комісії щодо визначення інвестора з будівництва сміттєпереробного комплексу з утилізації ТПВ на території Львівської області визначили трьох переможців. Про це повідомляє прес-служба Львівської облдержадміністрації.
Одразу три компанії: ТзОВ "Вейст Менеджмент Системс", ТзОВ "Глассворк технолоджі" та інвестиційно-екологічна компанія "ІЕК" готові до спорудження комплексів з поводженням ТПВ.
"Ми отримали не просто шанс на будівництво сміттєпереробного комплексу, але утричі більше шансів збудувати такий завод на території Львівщини. Важливим також є те, що робоча група ухвалила рішення про розгляд ряду інших земельних ділянок та проведення громадських слухань щодо будівництва комплексів з утилізації ТПВ", - зазначила заступник голови Львівської облдержадміністрації Ірина Гримак.
Експерти комісії опрацювали подані конкурсні пропозиції та зробили висновок, що запропоновані інвесторами потужності підприємства та технології, а саме: термічна переробка (піроліз, спалювання) та виробництво RDF-палива, є найбільш прийнятними для регіону. Фінансові можливості інвесторів, подані в конкурсних пропозиціях, дозволяють реалізувати будівництво 3-ох заводів (комплексів) перероблення ТПВ на території Львівської області.
Наступний крок – проведення громадських обговорень щодо будівництва заводів на ділянках, що придатні для розташування об’єктів поводження з ТПВ. Також технологічні передпроектні рішення будівництва комплексів перероблення ТПВ винесуть на розгляд містобудівної ради при Львівській облдержадміністрації.
На итоговом заседании конкурсной комиссии по определению инвестора строительства мусороперерабатывающего комплекса по утилизации ТБО на территории Львовской области определили трех победителей. Об этом сообщает пресс-служба Львовской облгосадминистрации.
Сразу три компании: ООО "Вейст Менеджмент Системс", ООО "Глассворк технолоджи" и инвестиционно-экологическая компания "ИЭК" готовы к строительству комплексов по обращению ТБО.
"Мы получили не просто шанс на строительство мусороперерабатывающего комплекса, но в три раза больше шансов построить такой завод на территории Львовщины. Важным также является то, что рабочая группа приняла решение о рассмотрении ряда других земельных участков и проведения общественных слушаний по строительству комплексов по утилизации ТБО", - отметила заместитель председателя Львовской облгосадминистрации Ирина Гримак.
Эксперты комиссии обработали представленные конкурсные предложения и сделали вывод, что предложенные инвесторами мощности предприятия и технологии, а именно: термическая переработка (пиролиз, сжигание) и производство RDF-топлива, являются наиболее приемлемыми для региона. Финансовые возможности инвесторов, представленные в конкурсных предложениях, позволяют реализовать строительство 3-х заводов (комплексов) переработки ТБО на территории Львовской области.
Следующий шаг - проведение общественных обсуждений по строительству заводов на участках, пригодных для размещения объектов обращения с ТБО. Также технологические предпроектные решения строительства комплексов переработки ТБО вынесут на рассмотрение градостроительного совета при Львовской облгосадминистрации.