За даними слідства, керівник однієї з філій «Львівський облавтодор» налагодив злочину схему додаткового заробітку. За певну винагороду він надав у користування спецтехніку підприємства без укладення відповідних договорів і проведення офіційної оплати.

25 липня оперативники управління стратегічних розслідувань у Львівській області спільно зі слідчими обласної поліції затримали посадовця під час одержання 20 000 гривень неправомірної вигоди від місцевого підприємця. Його затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Кошти вилучили.

Фігуранту повідомлено про підозру, вирішується питання про обрання запобіжного заходу.
Викриття та документування противоправної діяльності проводилися спільно з УСБУ під процесуальним керівництвом Львівської обласної прокуратури.

За прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою чинним законодавством передбачена відповідальність  - позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.