Сьогодні, 2 серпня, очільник поліції Львівщини Олександр Шляховський підписав меморандуми про співпрацю з головами Городоцької, Сколівської, Рава-Руської, Яворівської та Новояворівської територіальних громад у рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади».

«В умовах війни питання безпеки стає ще більш актуальним. Присутність поліцейського у вас на місцях дасть можливість більш оперативно реагувати на повідомлення, відчувати, що у вас відбувається, і скоротить той шлях співпраці з поліцією, який був до цього. Дякую за те, що долучаєтесь. Розумію, що в умовах сьогодення фінансування, на жаль, обмежене. Але ми повинні робити свою роботу разом і виконувати основну функцію – служити і захищати», – зазначив очільник поліції Львівщини генерал поліції третього рангу Олександр Шляховський.

Головною метою проєкту є забезпечення кожної громади співробітником поліції, який в режимі 24/7 надаватиме мешканцям якісні поліцейські послуги, забезпечуватиме правопорядок на території обслуговування, своєчасно реагуватиме на проблеми громади та запобігатиме вчиненню правопорушень, а також проводитиме превентивну роботу. Щоб краще орієнтуватися у потребах людей та негайно реагувати на їхні звернення, поліцейський офіцер громади проживатиме на території обслуговування. Оцінювати роботу правоохоронців будуть самі мешканці.

Нагадаємо, що проєкт «Поліцейський офіцер громади» реалізується Головним управлінням Національної поліції у Львівській області спільно з територіальними громадами, з якими підписано відповідні меморандуми про співпрацю.

18 липня у Головному управлінні Національної поліції у Львівській області стартував конкурс на заміщення 9 посад поліцейських офіцерів громад, які будуть обслуговувати територію Городоцької, Сколівської, Яворівської, Новояворівської та Рава-Руської територіальних громад.

До участі у конкурсі запрошуються діючі працівники поліції з вищою освітою, які мають водійське посвідчення категорії «В» та стаж водіння. Охочим необхідно заповнити анкету на сайті НПУ https://otg-officer.police.gov.ua/ до 07.08.2022 року. Обрані кандидати пройдуть спеціальний підготовчий курс терміном 2,5 місяці, після закінчення якого зможуть приступити до виконання службових обов’язків у громадах.