У Львові встановлять інформаційні таблички "Вода для пиття непридатна" біля всіх природних джерел з непридатною для пиття водою, що є на території Львова. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.
За даними в.о. начальника Управління Держпродспоживслужби в м. Львові Андрія Диби, на території Львова розміщено більше 10 природних джерел, колодязів, вода у яких використовується мешканцями міста. Львівським міським лабораторним центром проводяться лабораторні дослідження якості води у джерелах, розташованих на території міста Львова. За результатами лабораторних досліджень, які проводять у березні-квітні 2017 року, вода з шести джерел не відповідає вимогам: у парку "Залізна Вода" (вул. Тернопільська), у парку "Високий замок" (вул. Замкова), у Стрийському парку (вул. Стрийська), у Винниках (вул. Незалежності, 12) та у смт. Брюховичі (вул. Івасюка, 60). Лише з відібраних проб води з джерел у парку "Погулянка" та в місті Винники (біля Винниківського озера, вул. Лермонтова, 9) інфекційних показників не виявлено.
"Використання води населенням з природних джерел може привести до виникнення інфекційних захворювань. У нас є пропозиції: у місцях, де розміщені природні джерела, які розташовані на території міста Львова, повісити інформаційні таблички "Вода для пиття непридатна" та забезпечити проведення обстеження всіх вищеперерахованих джерел з метою їх очистки та проведення лабораторних досліджень. Надалі такі обстеження потрібно проводити щорічно й території поблизу природніх джерел слід підтримувати в чистоті", - зазначив в.о. начальника Управління Держпродспоживслужби в м. Львові.
"За дорученням директора департаменту на території парку, де є джерела, встановлюємо таблички "Вода для пиття непридатна". Ці таблички періодично знищують, ми їх поновлюємо і проводимо промоційну кампанію, що це не є вода для вживання. Для профілактики виникнення інфекцій цього року було проведено обробку 5-ти водойм, площею 1500 кв.м для уникнення поширення малярійного комара та різних інфекцій", - зазначив начальник управління екології та ландшафтного планування Андрій Галушка.
Во Львове установят информационные таблички "Вода для питья непригодна" около всех природных источников с непригодной для питья водой, которые есть на территории Львова. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.
По данным и.о. начальника Управления Госпродпотребслужбы во Львове Андрея Дыбы, на территории города размещено более 10 природных источников, колодцев, вода в которых используется жителями города. Львовским городским лабораторным центром проводятся лабораторные исследования качества воды в источниках, расположенных на территории города. По результатам лабораторных исследований, которые проводят в марте-апреле 2017 года, вода из шести источников не соответствует требованиям: в парке "Железная Вода" (ул. Тернопольская), в парке "Высокий замок" (ул. Замковая), в Стрыйском парке ( ул. Стрыйская), в Винниках (ул. Независимости, 12) и в с. Брюховичи (ул. Ивасюка, 60). Только в отобранным пробах воды из источников в парке "Погулянка" и в городе Винники (около Винникивского озера, ул. Лермонтова, 9) инфекционных показателей не выявлено.
"Использование воды населением из природных источников может привести к возникновению инфекционных заболеваний. У нас есть предложения: в местах, где находятся природные источники, расположенные на территории Львова, повесить информационные таблички "Вода для питья непригодна" и обеспечить проведение обследования всех вышеперечисленных источников с целью их очистки и проведения лабораторных исследований. В дальнейшем такие обследования нужно проводить ежегодно, и территории вблизи естественных источников следует поддерживать в чистоте", - отметил и.о. начальника Управления Держпродспоживслужбы в г.. Львове.
"По поручению директора департамента на территории парка, где есть источники, устанавливаем таблички" Вода для питья непригодна ". Эти таблички периодически уничтожают, мы их обновляем и проводим промо кампанию, это не вода для употребления. Для профилактики возникновения инфекций в этом году было проведена обработка 5-ти водоемов, площадью 1500 кв.м избежание распространения малярийного комара и различных инфекций ", - отметил начальник управления экологии и ландшафтного планирования Андрей Галушка.