Львів – стародавнє українське місто, яке по праву входить до перлин Європи. Щоб у повній мірі насолодитися його краєвидами така послуга як прокат авто у Львові надає для цього слушну нагоду.

Опис сервісу

Отже, кожен бажаючий має можливість взяти у тимчасове користування автомобіль для пересування Львовом або його передмістям. Оренда доступна як почасово, на декілька діб, так і довгостроково. Все залежить від планів користувача.

У автопарку компанії є машини різних класів не старше п’яти років: від економ до сегменту преміум. Тому можна обрати варіант в залежності від власних фінансових можливостей.

Користувачем транспортного засобу може стати кожен, кому виповнився 21 рік. Додатковими обов’язковими умовами є наявність особистого паспорту, посвідчення водія та стаж перебування за кермом не менш ніж 2 роки. Для громадян України додатково ще потрібен ідентифікаційний код.

Оформлення документів для прокату потребує мінімум часу. Всі умови користування зрозумілі та не потребують роз’яснень.

Переваги послуги

Існує декілька доводів на користь того, щоб взяти автомобіль для пересування містом Лева саме напрокат. Серед них:

  • вибір маршруту для подорожі виключно на власний розсуд;
  • незалежність від примхів погоди, графіка руху громадського транспорту;
  • можливість вирушити у дорогу у будь-який момент;
  • привабливі умови для постійних клієнтів.

 

Сюди також можна добавити відсутність будь-яких клопот щодо обслуговування транспортного засобу, оформлення обов’язкового страхування. За це все відповідає орендодавець.

Щоб замовити машину в оренду треба перш за все ознайомити з сайтом компанії та автомобілями, які запропоновано для прокату. Слід зазначити, що чим довший термін користування, тим менше виходить розмір плати.

Сплатити відповідно суму можна як готівкою, так і банківською картою. Зібрати замовлену машину можна в офісі компанії. Окрім того не виключена можливість доставки транспорту за названою адресою.

Кожен замовлений автомобіль знаходиться у справному стані, чистому зовнішньому вигляді. До того ж є повний бак палива, вартість якого включено до тарифу за оренду.