Україна наразі перебуває у станій війни, яка супроводжується авіаційними та ракетними ударами. Повітряна тривога - це спеціальний мобільний додаток, який сповіщає користувача про можливий початок та закінчення чергової атаки ворога.

Призначення сервісу

У невеликих містечках та віддалених районах мегаполісів не завжди чутно сигнали про небезпеку. Тому виникла потреба у появі альтернативних варіантів донесення інформації про небезпеку. Відтак з’явився спеціальний мобільний додаток, який отримає відповідні офіційні данні безпосередньо від обласних військових адміністрацій в режимі реального часу.

Він інформує власників смартфонів або планшетів про повітряну, хімічну, техногенну або іншу небезпеку у галузі цивільного захисту населення. Сигнал, який при цьому звучить, співпадає з вуличним щоб не було жодних непорозумінь.

Застосунок «Повітряна тривога» повністю безкоштовний та жодним чином не збирає персональні данні споживачів. Він активується навіть тоді, коли гаджет використовується у беззвучному або сплячому режимі.

Порядок встановлення додатку

Він працює на техніці, яка у якості операційних систем використовує як Android так і iOS. Сама послідовність дій для користувача спрощено виглядає так:

  • спочатку треба зайти на Google Play Market або AppStore;
  • потім треба знайти застосунок «Повітряна тривога» та встановити його;
  • на сам кінець обирається відповідний регіон країни та надається дозвіл на отримання сповіщень та інших важливих повідомлень.

 

Ця схема застосується у випадку, якщо смартфон підтримує режим автоматичного оновлення усіх встановлених програм. Інакше треба періодично оновлювати додаток у ручному режимі знову ж таки за допомогою Google Play Market та AppStore та особистого профілю.

«Повітряна тривога» сповіщає як про початок небезпеки, так і про її закінчення. Тому така важлива інформація допомагає зберегти не лише власне життя а також близьких людей. На сам кінець слід зазначити, що програму створено буквально за один день. Тому не виключаються деякі збої, які оперативно виправляються.