Готові меблі з магазину чи на замовлення – поширене питання, що цікавить господарів на завершальному етапі ремонту. Ми не можемо дати однозначної відповіді в користь того чи іншого варіанту, адже і той, і той тип має свої переваги і недоліки. Але якщо ви хочете створити індивідуальний дизайн, чудовим вибором буде замовити меблі від виробника Komandor. Ми втілимо ваші бажання в реальність!

Командор – це меблеваа компанія, відома на ринку України вже 25 років. Ми виготовляємо меблі на замовлення у Львові та по всій Україні та створюємо продукцію бездоганної якості, на яку даємо 5 років гарантії! 

Переваги 

  • Головна перевага такого гарнітуру – унікальність. Так ви будете впевнені, що аналогічних меблів не буде ні в кого, а ваш екземпляр – ексклюзивний та ідеально підходить тільки під ваше приміщення. 
  • За допомогою індивідуального замовлення можна приховати певні архітектурні недоліки, якщо такі є. 
  • Дизайн, ціна і функціонал залежать виключно від вас. При замовленні ви обираєте матеріал меблів, фурнітури, їх кольори і відтінки, розміри, форму та інші нюанси. За потреби, ми порадимо дещо змінити, якщо дизайн буде суперечити функціоналу чи навпаки, але останнє слово завжди за вами. 
  • При покупці меблів на замовлення вам не варто хвилюватись, що гарнітур не підійде по розміру чи буде виглядати недорчено. Меблі ідеально впишуться у ваш інтер’єр, адже будуть створені саме для вас і вашої оселі. 
  • Створюючи індивідуальний гарнітур, вам також не варто хвилюватись і за такі підводні камені, як неякісне наповнення чи фурнітура, яка потребуватиме ремонту за декілька місяців після користування. На етапі консультації ми узгоджуємо абсолютно всі деталі, тому ви точно знаєте, що, де і якої якості у вас буде. 

Замовити меблі в спальню, кухню, вітальню, дитячу, ванну, в офісні чи будь-які інші приміщення можна в меблевої компанії Komandor. 

Чому варто замовити в Командор?

Як мінімум тому, що компанія відома на ринку вже чверть століття і за цей час здобула бездоганну репутацію серед клієнтів. Ми робимо все, щоб ви відчували наш відповідальний підхід до роботи, відмінну якість і приходили до нас ще. Адже ваші повторні замовлення – наша найбільша гордість. 

Командор пропонує повний цикл виготовлення меблів, який складається із 4 кроків:

  1. Дзвінок чи заявка онлайн.
  2. Детальна консультація щодо замовлення, підбір матеріалів і розрахунок вартості. 
  3. Виготовлення замовлення нашими майстрами. Термін залежить від складності та масштабів замовлення, проте, зазвичай, триває 1-2 місяці з моменту замовлення. 
  4. Як тільки продукт буде готовий, ми привеземо і вмонутємо його на об’єкт. 

Ближче ознайомитися з реальними прикладами робіт Komandor можна в портфоліо, що на сайті компанії. Кожен кейс детально описаний: від матеріалу фасадів до виробника і особливостей наповнення. 

Чекаємо на дзвінок, щоб створити меблі вашої мрії!