Багатьом львів’янам знайома проблема поганого сну: незручно, у теплу пору року надто спекотно, у морозну ― холодно. Вони продовжують шукати причини дискомфорту, у той час, як відповідь на поверхні. У багатьох випадках сон залежить від того, на чому люди сплять. Тому важливо правильно вибрати матрац, кожен бік якого відповідає одному із сезонів. Як це зробити ― дізнаєтеся зі статті.

Переваги матрацу з ефектом Зима-Літо

Спати на підстилці, яку можна перевертати, щоб отримати тепло чи прохолоду, ― це комфортно. Температура тіла збалансовується, сон стає міцним. Зазвичай літній бік м’якший, зимовий ― жорсткіший. Такі моделі пропонує сайт Алло.юа у Львові.

Використовуйте обидві поверхні матраца, вибирайте сторону для сну, яка подобається, попри сезон. Через періодичне перевертання тиск рівномірно розподіляється, не утворюючи надлишку. Такий виріб забезпечує кращий потік повітря, контролюючи температуру. Подвійні матраци для сну прості у використанні, оскільки мають малу вагу. Вони не потребують жодного обслуговування.

Чим наповнюються

Матеріали, що використовуються в матрацах, впливають на теплоощадні властивості та повітропроникність. Memory Foam сприяє вирівнюванню хребта та зниженню тиску, продається за доступною ціною. Як і поліуретан, вона підвищує температуру, тому краще її використовувати взимку.

Латексні матраци з отворами дають прохолоду завдяки посиленій повітропроникності. Їхні термонейтральні властивості гарантують відсутність зміни температури.

До натуральних матеріалів належать кокосова койра та волокно, вовна, бавовняна вата, повсть. Вони краще зберігають тепло. Синтетична начинка швидше охолоджує. Вона включає спанбонд, термоволокно, флексфайбер, синтепон, поролон.

Пружинні системи

Пружини забезпечують багато порожнього простору. Циркуляція повітря краща в спіральних матрацах, що робить їх прохолодними. Крізь сітку, що дихає, вентилюється повітря, спричиняючи зниження температури. Для захисту тіла в них можуть бути товсті шари пінополіуретану або волокна. Це підвищує температуру тіла. Від наявності металевих спіралей всередині залежать ціни на матраци у Львові. Розрізняють пружинні блоки:

  1. Bonnell ― спіралі з’єднують металеві дроти. Навантаження в одному місці призводить до руху в інших.
  2. Pocket Spring ― пружини схожі на маленькі бочки та заховані в індивідуальні чохли. Вони не риплять, прогинаються лише там, де відбувається тиск. Через декілька шарів тканини зменшується потік повітря, зберігається тепло.
  3. Multipocket ― ортопедична система, що враховує вагу тіла людини. Ізольовані в окремих кишенях пружини з’єднують паянням, що продовжує термін їх служби.

Розмірковуючи над тим, який матрац купити, щоб добре спати, пам’ятайте: правильний вибір – комфортний. Саме це насамперед враховується виробниками товарів з ефектом Зима-Літо.