256x256bb

Кожен день ми буваємо на вулиці, кожного дня з нами, близькими, друзями або першими зустрічними людьми відбуваються якісь події, ситуації. Дуже добре коли трапляються гарні новини та позитивні речі. Але трапляються в нашому житті і неприємні ситуації до яких ніколи не можна бути готовим, хоча в нормальному режимі думаєш, що все буде добре і зумієш швидко зреагувати в ситуації. Важливо бути завжди напоготові і не панікувати в ситуації. Команда Sospot розробила спеціальний екстрений застосунок, який необхідний кожному громадянину. Це безкоштовний додаток, який можна завантажити з Google Play або Appstore. Його задача полягає в тому, щоб користувач міг швидко викликати екстрену службу або подзвонити у посольство України з особистих питань. У додатку є усі номери екстрених служб усіх країн світу, на основі геолокації застосунок визначає ваше місцезнаходження і генерує необхідні номери конкретної країни де ви знаходитесь. Тобто це дуже зручно, якщо ви мандруєте іншими країнами, ви в діловій подорожі або виїхали закордон з особистих питань. Ніхто ніколи не знає, коли з ним трапиться неприємна ситуація, але важливо бути завжди напоготові. Завантажити Sospot можна тут або перейти до магазину додатків і через пошук знайти корисну розробку нашої команди.

Додаток не має ліцензій або платних сервісів, він абсолютно безкоштовний для усіх користувачів. Ми намагаємося внести свій соціальний внесок і допомогти людям.

Додаток має невеликий розмір, тому на телефоні не буде займати велику кількість пам'яті. Він має простий інтерфейс і зрозумілий для усіх користувачів. Спочатку ви заходите і зберігаєте запропоноване місцезнаходження, а також мову, потім буде меню з телефонами. Тепер все просто, якщо необхідно зробити дзвінок у якусь службу, то просто натискаєте на екрані телефону необхідну службу і потрапляєте автоматично до меню виклику. Вам залишиться лише натиснути кнопку виклику і дочекатися відповіді оператора.

В кожній життєвій ситуації будьте пильні і обережні - це допоможе уникнути неприємних ситуацій. Але ви також можете стати свідком випадкової ситуації, коли комусь необхідна буде допомога і таким чином швидко відреагувати, і можливо комусь врятувати життя.

Ми постійно удосконалюємо і технічно підтримуємо розвиток додатку Sospot, для нас це соціальна місія. Ми бажаємо, щоб кожен громадянин України був у безпеці і мав швидкий доступ до потрібних застосунків.