Створення рекламних товарів – важливе завдання для кожного бізнесу. Такі предмети підкреслюють імідж організації, покращують впізнаваність та слугують чудовим рекламним засобом для нових потенційних клієнтів.

Що потрібно для хорошої реклами компанії?

Сучасна реклама переміщується у віртуальний світ, однак, без рекламної продукції для клієнтів та партнерів не обійтися. Якщо ви в пошуках надійного виробника рекламно-сувенірної продукції, звертайтеся у компанію «Лакор» https://lakor.com.ua/.

Щоб зробити ваш бізнес впізнаваним, потрібно активно займатися рекламою, зокрема замовляти сувеніри для потенційних замовників. Серед найпопулярніших варіантів:

  • брендовані блокноти;
  • афіші;
  • ручки;
  • чашки з логотипом;
  • візитки.

Дуже популярною послугою є машинна вишивка, яка дозволяє наносити візерунки на тканину. Зокрема, це стане чудовою можливістю для прикраси фірмових халатів та футболок, а також, костюмів для робочих. Якщо для рекламної компанії потрібно щось ексклюзивне, тоді можна нанести оригінальний малюнок чи логотип. Щодо друку, то є також і нанесення логотипів на одяг та друк на одязі. Додатково або окремо можна замовити широформатний друк для створення постерів, наклейок, рекламних матеріалів для транспорту та інших виробів.

Виготовлення стягів та віндерів

Окремо потрібно виділити послугу виготовлення стягів та віндерів. Можна замовити та придбати державні прапори, які є символом патріотизму та незалежності України, або виготовити власний прапор компанії. Макет може надаватися клієнтом або розроблятися спільно із дизайнерами «Лакору».

Віндер – це теж прапор, однак він більше використовується для реклами. Це полотна, що мають традиційну форму і флагшток. До каркасу фіксується тканина, яка виглядає трішки зігнутою. Якщо зібрати такий прапор, то він буде віддалено нагадувати вітрило. Переваги такого рекламного елементу – він не намотується на флагшток, навіть за поганої погоди. Саме тому такі атрибути активно використовуються на вулиці.

Гарантія чудового результату

«Лакор» пропонує лише якісний результат, оскільки виготовляє продукції за усіма стандартами, використовуючи якісне та сучасне обладнання. Техніка постійно оновлюється, оскільки працівники слідкують за новітніми тенденціями на ринку. За необхідності дизайнери розроблять потрібний макет у швидкі терміни та гарантовано нададуть унікальні рішення для будь-якого бізнесу. Ціни на послуги є максимально доступними.