8WGDz7nlnWnrepWUJotvbq897YU9EZc4xvomzmDaA8g26QkSxBx_07xLMfFWeB7TPZ2cw1LEJAB50MFL4CqRoc5UJHEAL69QOkKIejClbtO-l9Sla324Y1zCDbu-E1EN9RpefMKb

Якщо майстер будь-якої з майстерень каже, що форсунки DENSO не ремонтуються, а тільки змінюються на нові, сміливо викликайте його на дуель. І знайте, що правда за вами.

Як секунданта можете запросити когось із СТО Турбо Дизель Сервіс, розташованої у Києві. Цей спеціаліст намагатиметься вберегти божевільного від необдуманого вчинку і змусить визнати можливість ремонту форсунок DENSO.

Після цього можна буде зі своїми секундантами вирішити питання з ремонтом дизельної паливної апаратури будь-яких марок, подробиці за посиланням. Крім того, на сайті СТО можна ознайомитися з повним переліком послуг та дізнатися багато цікавого про правильну експлуатацію автомобілів.

 

У чому особливості ремонту форсунок DENSO?

Річ у тому, що для ремонту форсунок DENSO потрібен спеціальний діагностичний стенд. Це дуже дороге обладнання і не кожна СТО може дозволити собі мати таку розкіш. І справа навіть не в тому, що вони не мають фінансової спроможності, а в деяких випадках і не прагнуть цього зробити. Просто вони ставлять за мету заробити якнайбільше і якнайшвидше.

Принцип роботи цього стенду полягає у створенні для форсунки, що перевіряється умов, наближених до реальної роботи у двигуні. На підставі отриманих результатів приймається рішення щодо можливості ремонту форсунки DENSO, який можна замовити тут.

Результати перевірки випробуваної форсунки порівнюються з тест-планом. Саме по ньому проводиться регулювання параметрів роботи форсунки, що ремонтується.

Після ремонту ​​форсунка кодується, встановлюється в двигун і прописується в електронному блоці управління (ЕБУ).

Якщо у спрощеній формі, весь процес ремонту форсунок DENSO складається з трьох етапів:

1. У процесі діагностики виявляються зношені деталі.

2. Регулювання форсунки відповідно до тест-плану.

3. Прописка форсунки в ЕБУ.

У плані регулювальних робіт на форсунці коригуються параметри тиску та дозування подачі пального.

 

Чому ламаються форсунки DENSO?

Найчастіше причиною виходу з ладу форсунок цієї марки є зношування деталей інжектора. Але знову ж таки тут не обходиться без участі паливного насоса високого тиску (ПНВТ). Зношування його компонентів призводить до появи дрібної металевої стружки та пилу.

Після того, як це сміття залишає ПНВТ та потрапляє у форсунку, воно поступово призводить до поломки її внутрішніх деталей.

Висновок такий, що прямої причини для поломки форсунок DENSO немає. Відбувається це внаслідок цілого комплексу проблем:

  • Несвоєчасна заміна паливного фільтра.
  • Відсутність регулярного обслуговування ПНВТ.
  • Заправка автомобіля низькоякісним паливом.

По суті, форсунка є нещасною жертвою поганого відношення автовласника до своєї машини.

 

Київ далеко, що ж робити?

Куди ж можна звернутися тим, хто проживає далеко від Києва? А саме в СТО ТДС потрібно звертатися. Але не їхати туди своєю машиною і не везти самому зняті з двигуна форсунки. Їх можна надіслати поштою у посилці на адресу СТО. Отримавши деталі, фахівці зроблять їх ремонт того ж дня і одразу відправляють назад замовнику.

Залежно від відстані, посилка буде в дорозі не більше 2-х днів. І проблему буде вирішено.

[Дизелист] #7 Ремонт форсунки Denso