Активний ритм життя сучасної людини диктує необхідність триматися на плаву в умовах багатозадачності, тому роль страхування неухильно зростає. Адже часом непросто тримати під контролем абсолютно всі сфери життя, а ще краще – делегувати цю функцію страховій компанії, яка виконує роль надійного партнера та захисника інтересів клієнта у складних ситуаціях.

Все більше компаній переходять працювати в онлайн, тому відтепер не потрібно витрачати час на пошуки оптимального полісу, курсуючи між офісами страховиків. Тепер повну інформацію про страхові продукти, актуальні пакети послуг та результати діяльності страхових компаній можна дізнатися на сайті Polis.ua. На сервісі зібрані сотні пропозицій від провідних страховиків України у різних напрямках. Зручно, швидко, чесно та вигідно – оцініть усі переваги онлайн страхування вже зараз.

Які страхові послуги доступні для користувачів Polis.ua?

Сервіс Поліс уа має простий і зрозумілий інтерфейс з оптимізованою картою сайту для ефективного пошуку потрібної інформації. Усім користувачам сервісу доступні такі страхові продукти:

1. Автоцивілка. ОСЦПВ та КАСКО – обов'язкове та добровільне страхування. Скористайтеся калькулятором для розрахунку орієнтовної вартості поліса, виберіть найвигіднішу пропозицію та заощаджуйте до 50% на купівлі страховки. Згодом Ви зможете завантажити електронний документ вже за пару хвилин. ОСЦПВ автоматично реєструється в базі МТСБУ та має таку саму юридичну силу, як і паперовий поліс.

2. Нерухомість. Застрахуйте будинок або квартиру, в тому числі орендовану, від несанкціонованого доступу третіх осіб, стихійного лиха та псування майна. Страховий ліміт становить від 100 тис. грн. до 1 млн. грн., а термін дії договору варіюється від кількох днів до 1 року.

3. Життя та здоров'я. Поліс медичного страхування покриє витрати на проходження діагностичних процедур, лабораторних аналізів, операцію та реабілітаційні заходи у рамках страхового ліміту. Перелік захворювань, які підпадають під категорію страхового випадку, зазначені у договорі кожної конкретної компанії.

4. Covid-19. Захиститися від важкого перебігу коронавірусу допоможе вакцинація та дотримання протиепідемічних заходів, а ось впоратися з наслідками захворювання та не збанкрутувати на лікуванні допоможе страховка.

5. Туризм. Медична страховка туриста – обов'язковий для виїзду за кордон документ. Залежно від мети та формату поїздки можна вибрати бажаний пакет послуг та не турбуватися про можливі форс-мажори.

Бонуси від Polis.ua

Сервіс онлайн страхування дозволяє заощаджувати на купівлі страхових продуктів до 20%, отримуючи кешбек. Ці накопичення можна використати на всі наступні покупки, покриваючи ними до 20% вартості ОСЦПВ та інших полісів. Підпишіться на сторінку Polis.ua в соцмережах та будьте в курсі акцій і новинок ринку страхування.

Содействие в подборе финансовых услуг