тактичний ліхтар

До тактичних ліхтарів висуваються особливі вимоги. А все тому що вони використовуються для військової справи, правоохоронної діяльності, розважальної та спортивної стрільби. Тут немає місця яким-небудь несправностям. Добре, що в наш час представлений величезний каталог ліхтарів під будь-який бюджет і смак.

Характеристики тактичного ліхтаря

Тактичний ліхтар — пристрій, який, як правило, використовується зі зброєю для освітлення території та цілей. Встановлюється під стволом, збоку від нього або навіть зверху на спеціальне кріплення. Крім болтів може фіксуватись і на магніті. Часто ліхтар активується боковою кнопкою на пістолетах і торцевою або виносною кнопкою на іншій зброї. Крім усього іншого їм можна ненадовго засліпити ворога. А для комфортнішої стрільби можна взяти варіант з лазерним цілевказівником.

Тактичні ліхтарі використовуються не тільки на зброї, вони також припускають і вільне носіння. Їх можна просто тримати в руці. У фільмах і серіалах ви повинні були бачити поліцейських, які в одній руці тримають ліхтар, а в іншій пістолет. Також тактичними моделями користуються охоронці. І не просто так: якщо виникає необхідність, їми можна користуватись також і для самозахисту. Хоч ліхтарі легкі, але вони дуже міцні. Ними можна навіть цвяхи забивати, якщо сильно захочеться.

Деякі ліхтарі оснащуються планкою Пікатинні, щоб фіксувати на них тактичне руків’я або сошки. Але подібні моделі будуть швидше зношуватись.

Особливості тактичного ліхтаря:

 1. Мінімальна дальність світлового променя від 5 м.
 2. Яскравість від 300 люменів.
 3. Можливість підключення виносної кнопки, якщо пристрій встановлюється на велику зброю.
 4. Декілька режимів роботи.
 5. Міцний корпус, який витримує удари та віддачу зброї.
 6. Час роботи від 4 годин.
 7. Низька вага.
 8. Стандарт вологозахисту мінімум IPX4, який захищає від прямих бризок.

ліхтар на зброю

На що звернути увагу при виборі?

 • Дальність світлового променя. Показника в 130-300 м вистачить для більшості цілей поліцейських, любителів розважальної стрільби та військових. Охоронцям величезних територій може знадобитись рішення з великою дальністю.
 • Яскравість. Більшу частину завдань можна вирішити з моделлю на 600 люменів.
 • Ступінь захисту. Як мінімум пристрій повинен витримати дощ — це стандарт IPX4. Якщо можливе тимчасове занурення у воду, потрібно вибирати IPX7.
 • Сумісність зі зброєю. Варто впевнитись, що підібрана модель витримає віддачу вашої зброї з обраними патронами. Ліхтар не повинен бути надто далеко або дуже близько, ви повинні мати можливість легко його включити. Кнопка активації повинна бути максимально доступною, нічого не повинно заважати її натискати. До того ж антабка та ремінь не повинні перекривати промінь світла.
 • Кріплення. Зверніть увагу з яким кріпленням можна використовувати підствольний ліхтар.
 • Режими роботи. Чим їх більше, тим вам зручніше буде підібрати характеристики світлового променя.
 • Вага. Чим менше важить модель і кріплення, тим менше вони будуть зношуватись від пострілів.
 • Час роботи. Підбирайте рішення залежно від довжини вашої зміни на роботі, матчу розважальної стрільби або інших моментів.
 • Колір. Як не дивно, але колір також дуже важливий. Універсальним рішення буде чорний, тому що він найменш помітний.

Де купити тактичний ліхтар?

Офіційний магазин Olight пропонує велику кількість офіційної продукції з гарантією від виробника. Служба підтримки працює кожен день. А вигоди у ліхтарів Olight такі:

 • Пройшли багато тестів. Після створення нової моделі вони проходять не менше ніж 10 тестів. У тому числі її перевіряють на ударостійкість, скидаючи з висоти 1,5 метри.
 • Перевірені на практиці. Ліхтарі не один рік використовують по всьому світу військові, поліцейські та любителі зброї.
 • Зручно користуватись. Моделі постійно модернізуються, додаються нові функції, покращуються характеристики. До того ж усі ліхтарі Olight не перегріваються при роботі.
 • Комфортно заряджати. Деяку кількість моделей можна заряджати за допомогою магнітної зарядки.
 • Великий вибір. Доступно безліч моделей під будь-які цілі.
 • Невелика вага. Пристрої не порушують баланс зброї, а також дуже повільно зношуються.