Очі - це пряме відображення душі, по них можна прочитати абсолютно все, що завгодно. І про це знають жінки зі східних країн, та активно використовують цю хитрість. За допомогою правильного макіяжу очей погляд може стати виразним, чаруючим та чарівним, головне знати, як правильно підвести очі. Арабські красуні використовують канджал для очей naima.com.ua, або ще можна зустріти назву “сурма”. Цим засобом можна м’яко та акуратно підкреслити очі, зробити тоненький графічний контур, такий погляд буде проникливим та глибоким. Раніше каджал використовували виключно багаті жінки, тому що його привозили дуже рідко з східних країн і коштував цей засіб дуже дорого. Проте сьогодні його може придбати до свого арселану будь-яка красуня, варто лишень переглянути каталог - naima.com.ua/category/indiyskaya-kosmetika/

У чому унікальність каджалу

Каджал це косметичний засіб, у якого немає терміну придатности, протипоказань, а також побічної дії. Його можна використовувати у будь-якому вигляді (як олівець, порошок або суміш), відповідно, можна використовувати для різних цілей. Каджал не можна порівнювати з класичними підводками та олівцями для очей, адже він корисний. По-перше, має повністю натуральний склад, завдяки чому можна використовувати навіть на слизовій ока і не боятись наслідків. Окрім цього, сурма виглядає набагато натуральніше та привабливіше.

Натуральна косметика сьогодні на піку популярності, а каджал тим паче, адже має великий перелік особливостей та плюсів, ось деякі з них:

  • Без проблем змивається милом, олією або будь-яким засобом для демакіяжу. 
  • Не стирається з повіка і навіть слизової ока протягом цілого дня.
  • Позитивно впливає на стан шкіри, тому деякі жінки наносять її на шкіру повік на всю ніч. 
  • Повністю безпечна, можна використовувати на постійній основі навіть жінкам з чутливої та проблемною шкірою.

Спробувавши каджал хоча б раз, ви не захочете більше повертатись до класичних косметичних засобів.

Чи варто купувати каджал та як його використовувати?

У складі каджалу вкрай цінні для шкіри олії, які здатні позитивно вплинути на стан шкіри повік та навіть зору. Якщо ви будете використовувати каджал на постійній основі, то це може зміцнити брови та вії, у складі є мигдальна та оливкова олії, а також збір трав, завдяки цьому ви швидко зможете позбутися від запалених капілярів та слідів втоми.

Використовувати каджал дуже просто. Сьогодні їх виготовляють у вигляді зручних та компактних олівців, для того, щоб створити тоненьку та акуратну лінію достатньо всього лиш добре заточити каджал.