Сьогодні, 30 листопада, відбувся повний запуск системи безконтактної оплати проїзду в обласному громадському транспорті.

«Трохи більше, ніж за рік ми реалізували справді важливий проєкт і для нас, і для перевізників, і для пасажирів. Ми перша область в Україні, де відтепер на кожному маршруті у приміських та міжміських автобусах встановлені валідатори, які дають змогу розрахуватись у безготівковій формі. В такий спосіб ми продовжуємо рух до прозорого ринку та сплати податків, можливості прогнозування маршрутів та розуміння пасажиропотоку, правильного ціноутворення, зручності розрахунку та зрозумілості тарифу, диспетчеризації, забезпечення необхідної кількості автобусів на маршруті тощо. Це – ще один крок до сучасних перевезень і якісного сервісу», – наголосив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Очільник області підкреслив, що проєкт реалізували повністю за кошти інвестора, а це приблизно 40 млн грн. Питання контролю оплати проїзду також закриватиме інвестор. Він зобов’язався з часом реалізувати і програму пільгових перевезень.  

«Можна роками розповідати про впровадження е-квитка у Львові, взяти майже 7 мільйонів євро кредитних коштів, які потім людям, які живуть у місті, доведеться ще й віддавати, і досі не зробити цього. А можна залучити приватного інвестора, який запровадить систему безготівкової оплати за проїзд у понад тисячі приміських та міжміських автобусів по всій області і зробить це за рік.

Жодних бюджетних коштів на запровадження е-квитка в автобусах, які курсують Львівською областю, не витратили. Інвестор також бере на себе функцію контролю на маршрутах, тобто бюджетні кошти не будуть йти на утримання додаткових працівників. 

І без жодних пластикових карток по 60 гривень.

Це і є сучасна реалізація проєктів та інвестиції в державу, яка воює, якщо ти береш на себе відповідальність перед власним народом. Дякую «Смарт-Тикет Технолоджи» за втілення проєкту й партнерство», – додав Максим Козицький.