З 28 по 29 листопада тривало командно-штабне навчання з Львівським районом області з питань організації дії органів управління, сил цивільного захисту району при загрозі виникнення та виникненні надзвичайної ситуації природного та воєнного характеру в умовах особливого періоду та ліквідації їх наслідків.

Як зазначили у департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОВА повномасштабна війна на території держави внесла суттєві корективи у підготовку сил цивільного захисту області. Тому основною метою навчання стало набуття органами управління Львівської районної військової адміністрації, територіальних громад району спроможностей своєчасно та якісно реагувати на виклики, обумовлені воєнним станом.

«Мета навчання – не просто оцінити рівень готовності району до реагування на наявні загрози, а спільно виявити проблеми і головне – можливі шляхи їх вирішення», – наголосив заступник керівника навчання, директор департаменту Ігор Туз.

Основні питання відпрацьовані під час навчань:

- реагування на порушення нормальних умов функціонування об’єктів критичної інфраструктури району, пов’язаних з ймовірним нанесенням ракетних ударів по об’єктах критичної інфраструктури району;

- готовність до прийому евакуйованого населення з територій можливого радіаційного зараження;

- підготовка до роботи пунктів спеціальної санітарної обробки населення та дезактивації транспортних засобів.

«Якісна організація та узгодженість роботи всіх складових органів управління району та територіальних громад, є запорукою збереження життя та здоров’я людей у разі виникнення надзвичайних ситуацій воєнного характеру», – додав Ігор Туз.