Таку кількість меморіальних таблиць затвердив виконавчий комітет Львівської міської ради у 2023 році. Усі таблиці встановлять за взірцем, який затвердили у місті цьогоріч.

Як повідомили в управлінні архітектури Львівської міськради, більшість пам’ятних таблиць встановлять на закладах освіти – ліцеях та школах міста, три – на житлових будинках Львова та ще одну – на будівлі університету.

«Загалом йдеться про 41 меморіальну таблицю, які затвердили у місті відповідно до нового зразка. Здебільшого їх встановлюють на фасадах шкіл. Подекуди на будівлі навчального закладу заплановано розмістити одразу кілька табличок. Так, до прикладу, на фасаді СЗШ № 65 м. Львова буде одразу 10 меморіальних таблиць: 7 нового зразка та ще 3, встановлені раніше, на честь захисників, які вчилися в цій школі і загинули ще у 2014 році», – пояснюють в управлінні архітектури Львівської міської ради.

Нагадаємо, у Львові є спеціальний порядок встановлення меморіальних таблиць захисникам України. Таблицю можна встановити на освітньому закладі, де вчився воїн, чи на будинку, в якому він мешкав.