Сьогодні, 26 грудня, у Львівській ОВА виступили колядники села Криворівня, що в Івано-Франківській області.

Серед учасників колективу є діти, чиї батьки захищають Україну на передовій. Усі зібрані кошти з коляди підуть на потреби ЗСУ.

Ініціаторка коляди Олександра Янович розповіла, що колектив приїхав зі самого серця Гуцульщини, щоб популяризувати українську культуру. 

«Ми наголошуємо на тому, як важливо зберігати традиції і звичаї в українській культурі. Завдяки нашій коляді усі можуть відчути, якими є справжні глибинні традиції, яким є Різдво. Щоб ми не забували своєї культури, а тільки множили ці цінності, які є, не лише зовні, а й в своїх серцях», – підкреслила членкиня робочої групи координаційних центрів підтримки цивільного населення при Львівській ОВА, лікарка та підприємиця Олександра Янович.

Очільник області Максим Козицький подякував колективу за різдвяну атмосферу та святкову коляду, побажав миру, сімейного затишку та творчих успіхів.

«Збереження та примноження традицій – дуже важливе свідчення духовної єдності нашого народу. На святкування Різдва до Криворівні зʼїжджаються українці зі всіх куточків нашої держави. Завдяки Олександрі Янович сьогодні колядники з Криворівні приїхали до нас – у Львівську обласну військову адміністрацію! Ще й затрембітали! 

Дякую вам за дивовижні емоції. Дякую, що бережете та поширюєте одну з наших найбільших суперсил – традиції. Переможемо»! – Наголосив Максим Козицький.