Відбулось чергове засідання комісії з визначення одержувачів фінансової підтримки в межах Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області. За результатами, ще 26 мікро- і малих с/г підприємств отримають з обласного бюджету фінансову підтримку у розмірі 3,5 млн грн.

Засідання відбулось під головуванням заступників голови Львівської ОВА Юрія Бучка та голови Львівської облради Юрія Холода. 

Кошти обласного бюджету будуть спрямовані:  

на пільгові кредити на зворотній основі для розвитку аграрного бізнесу;
на відшкодування відсотків за залученими кредитними та договорами фінансового лізингу;
на часткову компенсацію вартості насіння.
«Підтримка суб’єктів мікро- і малого підприємництва, яка надається з обласного бюджету насамперед, спрямована на створення додаткових робочих місць, збільшення сільськогосподарських площ, які обробляються та обсягів виробництва сільськогосподарської продукції» - зазначив Юрій Бучко.

Загалом з початку року підтримку отримали понад 170 аграріїв Львівщини та 4 територіальних громади на суму 19,6 млн грн, що складає 74% до виділених коштів.

Зазначимо, що фінансова підтримка на поворотній основі уже працює у зворотному напрямку. За 5 поточних місяців до бюджету розвитку повернули 4,1 млн грн раніше наданих кредитів.