Обвинувачені, мешканці Сумської та Харківської областей України, чоловіки призовного віку, намагались виїхати у Республіку Польща, пред’явивши інспекторам прикордонної служби підроблені документи.

Дізнавачі сектору дізнання відділення поліції №1 Яворівського районного відділу поліції завершили досудові розслідування у  кримінальних провадженнях, відкритих за ч.1 ст.358 (Підроблення документів) Кримінального кодексу України та за ч.4 ст.358 (Використання завідомо підробленого документу) Кримінального кодексу України і скерували обвинувальні акти на розгляд суду.

Як встановили поліцейські, 26-річний мешканець Харківської області та 50-річний житель Сумської області надали свої анкетні дані для виготовлення підроблених документів з метою отримання права на виїзд за межі України в період дії воєнного стану та звільнення від мобілізації на службу до ЗСУ.

Підроблені документи у квітні-травні чоловіки пред’являли інспекторам прикордонної служби на переходах «Мостиська» та «Шегині» під час спроб перетину державного кордону України з Республікою Польща. Прикордонники виявили, що документи мають ознаки підроблення та повідомили про це поліцейських.

Максимальне покарання, що загрожує обвинуваченим – обмеження волі на строк до двох років.