Біля Львова п’яний водій Audi A6намагався втекти від патрульних. Про це повідомляє патрульна поліція Львівської області.

Інспектори виявили автомобіль Audi A6, водій якого рухався зі швидкістю 74 км/год, та подали сигнал про зупинку. Однак керманич проігнорував його та поїхав далі. Патрульні наздогнали та зупинили автівку порушника. Чоловік вийшов із автомобіля та намагався втекти з місця події.

Під час спілкування із 38-річним водієм, у нього виявили ознаки алкосп‘яніння. Громадянин погодився пройти перевірку у медичному закладі.

У лікарні чоловік двічі проходив перевірку за допомогою приладу Драгер, який показав результат 1,90 проміле. У поясненні чоловік вказав, що не вживав алкогольних напоїв та йому невідомо, чому Драгер показав позитивний результат.

На порушника патрульні винесли постанову за ч. 1 ст. 122 (Перевищення встановлених обмежень швидкості руху більше як на 20 км/год) та два протоколи: за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння) та ст. 122-2 (Невиконання вимог поліцейського про зупинку) КУпАП.