Проєкт Національного реабілітаційного центру у Львові «UNBROKEN» тепер має партнера, який допомагатиме з прозорістю збору та використання коштів. Про це під час зустрічі домовилися міський голова Львова Андрій Садовий із співзасновником та керуючим партнером Baker Tilly в Україні Олександром Почкуном.

«Для Львова дуже важливо, аби всі процеси зі збору коштів на найбільший реабілітаційний центр в Україні були прозорими та публічними. Тому до співпраці ми запросили найкращу на ринку консалтингову компанію», — зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Компанія Baker Tilly in Ukraine є одним із лідерів на ринку аудиторських та консалтингових послуг України, членом глобальної мережі Baker Tilly International, що входить до ТОП 10 найбільших мереж бухгалтерських та консалтингових компаній світу.

Нагадаємо, реабілітаційний центр «Unbroken» стане першим в Україні центром, де отримувати фізичну, психологічну та соціальну реабілітації зможе щороку 50 тисяч українців. Пацієнт не лише отримуватимете тут протез, а й успішно повертатиметься до повноцінного життя. До проєкту уже долучилися перші фінансові донори: компанії «АТБ», «Symfony Solutions», «Space Art», Група «ПЗУ Україна» та посольство Швейцарії в Україні. У день презентації проєкту меценати зібрали понад 2 млн євро. 

Сайт проєкту: https://unbroken.org.ua/

Реквізити для пожертв: https://unbroken.org.ua/donate.html

FB: https://www.facebook.com/unbroken.ua 

Instagram: https://bit.ly/3HaBiXS