Сьогодні, 14 листопада, виконавчий комітет Львівської міської ради погодив встановлення 8 меморіальних таблиць українським воїнам на фасадах двох шкіл міста. Відтак одна меморіальна таблиця з’явиться на фасаді школи № 30, а інші 7 – на фасаді школи № 65.

Виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив:

-   встановлення меморіальної таблиці учаснику бойових дій Олегу Часнику на фасаді СЗШ № 30 на вул. Гетьмана І. Мазепи, 31;

-   встановлення меморіальних таблиць учасникам бойових дій Ігорю Михайлишину, Максиму Гриневичу, Владиславу Вишатицькому, Володимиру Ласкому, Андрію Стефанишину, Денису Гузнеру та Петру Верхолі на фасаді СЗШ № 65 м. Львова на вул. Роксоляни, 35.

За словами головного архітектора міста Антона Коломєйцева, таблиці встановлять за універсальним взірцем меморіальної таблички для вшанування пам’яті захисників, які загинули в російсько-українській війні, що затвердили у Львові.  

Нагадаємо, у Львові є спеціальний порядок встановлення меморіальних таблиць захисникам України. Таблицю можна встановити на освітньому закладі, де вчився воїн, чи на будинку, в якому він мешкав.