Сьогодні відбулась зустріч міського голови Львова Андрія Садового з головою Офісу Ради Європи в Україні Стеном Ньорловим. На ній обговорили подальшу співпрацю Львівської міської ради із Радою Європи, а також домовились про експозицію у Страсбурзі фотовиставки, присвяченої Національному реабілітаційному центру «Незламні».

«Історія незламних українців мандруватиме Європою. Ексклюзивна фотовиставка, яку презентували на Форумі донорів, поїде до штаб-квартири Ради Європи, що у Страсбурзі.

Про це сьогодні домовились зі Стеном Ньорловим, головою Офісу Ради Європи в Україні.

Нам важливо, щоб про незламних українців дізнались якомога більше людей, і ми змогли збудувати Національний реабілітаційний центр UNBROKEN Ukraine», - зазначив мер Львова на власній сторінці у Facebook.

На зустрічі наголосили й на важливості підтримки вимушено переміщених українців, серед яких – гуманітарна допомога та будівництво житла для переселенців.

До того ж, Андрій Садовий розповів голові Офісу Ради Європи про нові стандарти безпечного житлового будівництва, які затвердили у Львові, а також обговорили підтримку незалежних українських медіа.