Сьогодні, 12 грудня, компанія SoftServe та благодійний фонд «Відкриті очі» у співпраці зі Львівською ОВА передали військовим ще 25 автомобілів швидкої допомоги. 

«Дякую компанії SoftServe та благодійному фонду «Відкриті очі» за надзвичайно важливу допомогу, а це – ще 25 «швидких» для наших воїнів. Сьогодні 250 працівників компанії захищають Україну, ще 500 волонтерять в проекті фонду. Щиро дякую за автівки, гуманітарну допомогу, військову форму. Окремо дякую за те, що компанія інвестувала 1 мільйон доларів у спільну з центром протезування Superhumans навчальну місію. В межах місії американські медики разом з українськими протезували військових та цивільних, які постраждали від війни. Це дуже гарний приклад для інших компаній», – зазначив начальник Львівської ОВА Максим Козицький. 

Авто передали в межах проєкту фонду «Drive for life: +100 Ambulances», що триває від лютого 2022-го. 

«Дуже дякуємо усім, хто долучився, щоб ми отримали ці медеваки. На жаль, наші медичні служби не завжди можуть забезпечити нас всім необхідним і проблема медиків в тому, що евакуація у нас дуже довготривала і від цього залежить життя наших бійців. Нам, медикам, дуже хочеться допомогти людям, які борються за нашу незалежність, борються зі смертю. І добре обладнаний медевак тут є дуже важливим. 

Для нас надважливо мати нормальну багатофункціональну машину для забезпечення медичних маніпуляцій. Головне завдання будь-якої тактичної та військової медицини – це попередити інвалідизацію наших бійців і коли ти маєш кваліфіковані інструменти для цього, це допоможе бійцю повернутись у стрій»,  – розповіла бойова медикиня Маргарита Федоренко. 

В межах проєкту вже придбали, укомплектували та передали на фронт 175 автомобілів швидкої допомоги та медичної евакуації. Усі автомобілі також додатково укомплектовують дефібриляторами, апаратами штучної вентиляції легень, кисневими концентраторами та іншим обладнанням на запит військових.

«Багато волонтерів залучені в цій ланці. Ми власним прикладом показуємо, як можна наближати перемогу. Маємо велику ціль – 200 автомобілів швидкої допомоги і далі будемо розвивати цей проект», – додав  старший віце-президент з адміністративних питань SoftServe Юрій Стогній. 

«Сьогодні ми передаємо повністю укомплектовані машини швидкої медичної допомоги, якщо підрахувати кількість обладнання в усіх 175 машинах, то це більше, ніж 500 одиниць - воно потрібне саме для реанімації важкохворих та поранених. Деякі машини обладнані так, що в них можна робити надскладні медичні маніпуляції під час руху транспорту та зберігати стабільний стан пораненого під час транспортування в лікарню чи стабілізаційний пункт. Наша компанія зараз має дві великі цілі: перша – продовжувати працювати, надавати сервіси нашим клієнтам, щоб підтримувати компанію, працівників та економіку, друга – благодійність та волонтерство», – розповів співзасновник, голова Ради директорів SoftServe Ярослав Любінець.  

Зазначимо, що від початку повномасштабного вторгнення фонд «Відкриті очі» допоміг понад 250 медичним установам та підрозділам, закупивши та передавши більше ніж 700 тонн гуманітарної допомоги, з якої – понад  42 тисячі одиниць гумдопомоги медичного призначення та 35 тисяч одиниць персонального захисту. 

Більше ніж 500 працівників SoftServe стали волонтерами та амбасадорами фонду, понад 250 зараз служать у лавах ЗСУ. Понад 80 тисяч українців скористались допомогою фонду з лютого 2022. Загальна сума, яку компанія SoftServe використала для допомоги країні за час війни, сягає 850 мільйонів гривень станом на зараз.