Харків, одне з найбільших міст України, є центром активної нерухомості та будівництва. У цьому жвавому мегаполісі численні угоди купівлі-продажу нерухомості та будівництво нових об'єктів потребують правової та технічної підтримки. У таких ситуаціях важливо звернутися до БТІ (Бюро Технічної Інвентаризації), яке допоможе вам впоратися з необхідними формальностями та отримати технічні паспорти на вашу нерухомість.

Майже кожен харків'янин зустрічається із необхідністю оформлення техпаспорту БТІ на об'єкт нерухомості, власником якого він є чи хоче стати.

Процедура отримання технічного паспорта складається з кількох етапів, це

 • обстеження та інвентаризація об'єкта нерухомості,
 • складання ескізу,
 • креслення плану,
 • підрахунок площ,
 • заповнення бланка технічного паспорта,
 • складання довідки характеристики,
 • внесення інформації до реєстру будівельної діяльності ЄДЕСБ.

Оформлення нерухомості у Харкові, документація

З придбанням або продажем будинку в Харкові пов'язані різні процедури, однією з яких є отримання технічного паспорта на цей об'єкт. БТІ у Харкові надає послуги з інвентаризації та оцінки будинків, а також видачу відповідних документів, необхідних для оформлення угод купівлі-продажу. Звернувшись до місцевого БТІ, ви отримаєте професійну допомогу з усіх питань, пов'язаних з вашим будинком. Документи для оформлення техпаспорту додому:

 • Копія паспорта заявника (оригінал для подання).
 • Копія ідентифікаційного номера заявника.
 • Довіреність (у разі подання заяви уповноваженою особою).
 • Правовстановлюючий документ додому.
 • Правовстановлюючий документ на землю.

Приватне БТІ у Харкові

На ринку нерухомості у Харкові також діють приватні Бюро Технічної Інвентаризації. Ці організації пропонують широкий спектр послуг, включаючи оцінку нерухомості, проведення технічної експертизи та отримання технічних паспортів. Приватні БТІ можуть бути більш гнучкими у своїх послугах та швидше реагувати на потреби клієнтів.

Отримання техпаспорту додому

Для отримання технічного паспорта додому у Харкові необхідно звернутись до БТІ з відповідним запитом. При цьому потрібно надати певні документи, такі як свідоцтво про власність додому, план земельної ділянки, креслення будівлі та інші технічні характеристики об'єкта. Після проведення необхідних вимірювань та експертизи спеціалісти БТІ видадуть вам технічний паспорт на ваш будинок.

Техпаспорт на квартиру у Харкові

Отримання технічного паспорта на квартиру у Харкові також потребує певних процедур. Ви повинні звернутися до місцевого БТІ та надати документи, що підтверджують ваші права на житло. Крім того, може знадобитися надання плану квартири та інших технічних характеристик приміщення. Етапи для отримання техпаспорту на квартиру: обстеження та інвентаризація квартири, складання ескізу, креслення плану, підрахунок площ, заповнення бланка технічного паспорта, складання довідки про характеристики, внесення інформації до реєстру будівельної діяльності ЄГЕСБ. Після проведення необхідних експертиз та оцінки фахівці видадуть технічний паспорт на вашу квартиру.

БТІ у Харкові є незамінним партнером для всіх, хто має справу з нерухомістю у цьому регіоні. Незалежно від того, чи потрібен вам технічний паспорт на будинок чи квартиру або отримання інших документів на нерухомість, професійні послуги БТІ допоможуть вам вирішити всі питання пов'язані з оформленням вашої нерухомості. Зверніться до нашого приватного БТІ у Харкові та отримайте якісні послуги у сфері оформлення нерухомості, швидко та за доступною ціною.