На Львівщині вперше реалізували проєкт «Рухома ціль. Знешкодження» – практичний вишкіл зі стендової стрільби для активної молоді області. Навчання провели у три етапи впродовж жовтня-листопада. Участь у трьох заїздах взяли 75 молодих людей з різних середовищ, зокрема представники громадської організації «Апостольська Чота, «Молодіжний націоналістичний конгрес – Львів», «Пласт» та інших патріотичних рухів.

Вишкіл організували управління молоді та спорту Львівської ОВА спільно з спортивним клубом «Львівське Стрілецьке Братство» у межах обласної програми Молодь Львівщини. Його присвятили пам’яті визначного українського діяча фізичної культури Івана Боберського.

«Одним із напрямів роботи нашого управління є національно-патріотичне виховання молоді. Враховуючи реалії, в яких живемо, розуміємо, що зараз цей напрям роботи має бути максимально практичним – з навичками стрільби, першої медичної допомоги, орієнтування на місцевості, тощо. Власне, бачимо великий інтерес з боку молоді до заходів саме такого формату і це не може не тішити», – зазначив керівник управління молоді та спорту Львівської ОВА Роман Хім’як.    

Усі учасники пройшли практичне заняття по стендовій стрільбі з дисципліни спортінг.

«Подібні проєкти є вкрай потрібними для сучасної молоді, адже ми кожного дня бачимо, як ті чи інші навики нам можуть знадобитися в часі війни. Вперше для себе відкрив саме такий напрям, як знешкодження рухомої цілі. Складно, але ми справились, 7 з 10 попадань вважаю хорошим результатом як для новачка. Це не перша моя участь у подібних заходах національно-патріотичного спрямування, які організовує управління молоді та спорту, уже пройшов курси з надання першої домедичної допомоги та долучався до інших патріотичних проєктів», – зазначив учасник проєкту Андрій Голодрига.

З огляду на відгуки учасників та запит на схожі вишколи від інших учасників, цей проект розширять і доповнять новими елементами та поетапно масштабуватимуть упродовж наступного року.