Сьогодні, 7 вересня, у місті Жидачів Стрийського району та місті Великі Мости Червоноградського району відбулося урочисте відкриття нових центрів надання адміністративних послуг. Нові ЦНАПи обслуговуватимуть понад 30 тисяч мешканців двох територіальних громад області.

У Жидачеві загальна вартість реалізації проєкту становила понад 2 мільйони гривень, а у Великих Мостах майже 5 мільйонів 400 тисяч, які виділили у межах співфінансування з обласного та місцевого бюджетів. За цю суму у приміщеннях зробили капітальний ремонт системи опалення, виконали внутрішньо-ремонтні роботи приміщення, закупили меблі та інформаційні матеріали разом з вивісками. 

Заступник начальника Львівської ОВА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Олександр Кулепін у межах вітального слова відзначив позитивні якості нових ЦНАПів.

«У цьому ЦНАПі безбар'єрність відчувається на кожному кроці: як фізична, так і інформаційна та комунікативна. Я вражений результатом цього проєкту, адже його зробили без найменших зауважень. Хочу подякувати команді ЦНАПу, щоб усі ваші клієнти завжди були задоволеними і робота вам також приносила задоволення. Ми, як представники головного органу виконавчої влади Львівщини, робимо все належне, щоб мешканці Львівщини отримували адміністративні послуги у максимально комфортних умовах та без зайвих зволікань. Бажаю подальшого розвитку усій громаді та зручного перебування у новому ЦНАПі», – сказав Олександр Кулепін.

В нових центрах надаватимуть наступні послуги: реєстрація місця проживання,  реєстрація речових прав на нерухоме майно, послуги ДРАЦ, реєстрація юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців, послуги у сфері земельних відносин та архітектурно-будівельної діяльності, послуги Держгеокадастру, соціальні послуги та інші послуги.