Втілювати свої мрії за допомогою Інноваційного банку ідей в нашому місті тепер реально! Такий проєкт ініціюють команда МолоДвіжЦентр.Львів спільно з Фондом ООН в галузі народонаселення в Україні.

«Благополуччя молоді: втілюй свої мрії» – це інноваційний проєкт, у межах якого у молодих людей будуть такі можливості як:

школа грантрайтингу та проєктного менеджменту (15 навчальних відео, з якими можна буде ознайомитись на сайті проєкту);
короткий тест для зрізу знань;
можливість подати свій проєкт на конкурс міні-грантів та отримати 15 000 грн на реалізацію твоєї мрії;
протягом написання гранту та втілення проєкту кожен матиме доступ до менторів Інноваційного банку ідей – тут на учасників чекає професійна порада та підтримка від спеціалістів.

Інноваційний банк ідей – проєкт, що виник у руслі роботи над вимірюванням Індексу Благополуччя Молоді у Львові ще у 2019 році та тепер творить платформу з можливістю навчання та фінансування проєктів для молоді по всій Україні. Також у проєкті «Банк ідей» організатори працюють над розробкою методичного посібника з ключовими акцентами у сфері написання заявок, покроковою логістикою дій, загальному проектному менеджменті та розробці проектів. І ще одним продуктом будуть розроблені рекомендації для органів місцевого самоврядування щодо вдосконалення фінансових політик у молодіжній сфері з потенційними змінами до положень діючих конкурсів.

«Основна ідея проєкту – надати можливість кожній молодій людині у справедливий і недискримінаційний спосіб представити свої ідеї, розвинути їх у повномасштабні проєкти, зібрати кошти на фінансування та, врешті, реалізувати їх на благо та добробут своїх громад», – розповідає Роман Цудний, проєктний менеджер МолоДвіжЦентр.Львів.

До слова, на цьому ж сайті буде проводитись друга хвиля дослідження індексу благополуччя молоді, вперше у Львові індекс обчислювався у 2019 році, за результатами опитування цифра становила 0,71 з можливої 1 (одиниці).

Слідкуйте за стартом проєкту у соціальних мережах МолоДвіжЦентр.Львів: https://www.facebook.com/molodvizhcenter

Інноваційний проєкт “Благополуччя молоді: втілюй свої мрії“ реалізується ГО "МОЛОДВІЖ" в межах ініціативи з визначення Індексу Благополуччя Молоді у містах України, яку впроваджує Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) з 2019 року.