На Львівському залізничному вокзалі співробітники “Укрзалізниці”, які пройшли відповідний тренінг, надаватимуть базову інформацію щодо системи рекрутингу та адреси центрів набору людей до української армії. Про це повідомляє Міноборони України.

Це уже другий інформаційний пункт рекрутингу до української армії на вокзалах «Укрзалізниці».

«Львів обрано не випадково, адже це головний транспортний хаб країни. Тут сходяться шляхи понад 11 000 людей щодня. Наші працівники надаватимуть інформацію про вакансії у ЗСУ та відповідатимуть на поширені питання про посади у військових підрозділах. У буклеті також можна відсканувати QR-код з адресами центрів рекрутингу та іншими деталями, – зазначив начальник Львівського залізничного вокзалу Роман Сенишин.

Інформаційний пункт працюватиме щодня з 8.00 по 21.00. Тут не роздаватимуть повісток, а лише консультуватимуть громадян. Аналогічний інформаційний пункт рекрутингу вже два тижні працює на Центральному залізничному вокзалі Києва. За цей період його послугами скористалися сотні людей.

У львівському Центрі рекрутингу української армії очікують, що після відкриття інформаційного пункту потік людей зросте ще більше. Та звертають увагу, що охочих долучитися до Сил оборони щодня стає більше.