У другу річницю повномасштабного вторгнення на площі Ринок встановлять об’ємну конструкцію "Простір мирного неба". Про це повідомили у Львівській міській раді.

24 лютого біля Ратуші поставлять дизайнерську інсталяцію, яка складається з металевої основи та 730 білих паперових голубів, виконаних у техніці оріґамі. Її створили учні 1-5 класів шкіл №91 та №23, діти із закладу дошкільної освіти №5 (Центр підтримки дітей та сиріт) та графічна бренд-дизайнерка, ідейна організаторка проєкту Віталіна Крохмаль.

"Інсталяція "Простір мирного неба" — це можливість зазирнути у мирне небо після 2-х років повномасштабного вторгнення. Це простір щирих дитячих надій та мрій, вільних від загарбників. Кожен паперовий голуб, як і кожна дитина, по-своєму унікальні. Діти трепетно наділили їх душею і місією — принести українську перемогу", — розповідає авторка проєкту.

Усі, хто зайде всередину інсталяції, за задумом дизайнерки, побачать мирне небо, що мріями і діями реалізували українські діти. Голуби, своєю кількістю утворили захисний щит від реалій сьогодення. Взаємодія з інсталяцією безплатна.