Близько 600 вихованців центрів національно-патріотичного виховання Львова пройшли військові вишколи у Карпатах. Про це повідомили у Львівській міській раді.

Під час вишколів учні мали змогу поглибити свої знання та відпрацювати навички з медичної, тактичної, інженерної та мінно-вибухової справи. Окрім цього, школярі випробували свої сили на смузі перешкод, що дозволило їм перевірити власну фізичну підготовку та витривалість.

Як повідомив начальник управління освіти Львівської міської ради Андрій Закалюк, вивчати теорію на уроках «Захист України» – це дуже важливо, проте ці знання неодмінно повинні підкріпляти практичними вміннями.

«Усі дні вишколів були дуже насиченими та наповненими: вивчали та відпрацьовували надання першої медичної допомоги, досліджували мінно-вибухову справу, вивчали тактику роботи у малих групах та разом проходили різні смуги перешкод. Заняття зі страйкболу додали справжнього екстриму. Переконані, що діти багато почерпнули з таких навчань в Карпатах», – наголосив Андрій Закалюк.