Пептиди - новомодний компонент чи робочий "конячок" для молодості шкіри? Це справді популярний інгредієнт, ефективність якого у косметичних засобах була доведена понад 20 років тому.

Пептиди – це білкові сполуки, молекули яких складаються з амінокислот. Вони постійно синтезуються у всіх живих організмах для того, щоб регулювати багато фізіологічних процесів!

Найчастіше у професійній косметиці використовують лише 4 типи пептидів:

  1. Сигнальні – вони стимулюють клітини шкіри виробляти колаген, еластин, що важливо для підтримки пружності. Цікавий факт: цей вид пептидів закладено у нашій шкірі спочатку. До них відноситься, наприклад, матриксил.
  2. Транспортні - забезпечують транспортування мікроелементів у клітини шкіри. У косметичні засоби їх додають, коли потрібно доставити іони міді, які потрібні шкірі для синтезу колагену.
  3. Інгібітори ензимів пригнічують дію ензимів, які руйнують колаген. А він так потрібний нам для підтримки молодості шкіри. До них відносяться пептид сої та рисовий пептид!
  4. Міорелаксанти , які по дії схожі з процедурою ботоксу. Блокують передачу нервових імпульсів до м'яза, завдяки чому зморшки стають менш помітними.

Як пептиди діють на нашу шкіру?

Активний інгредієнт має унікальну здатність: швидко і легко проникати через роговий шар дерми і виконувати свої головні функції, тому можна обійтися без ін'єкцій. До того ж він безпечний!

Крім цього, пептиди мають й інші завдання:

  • Відповідають за регенерацію та оновлення клітин;
  • Зміцнюють колагенові та еластинові волокна, завдяки яким шкіра стає пружною;
  • Розслаблюють м'язи обличчя за типом ботулотоксину, що допомагає розгладити зморшки та запобігти повторній появі;
  • Усувають запалення, подразнення, набряки;
  • Допомагають скоротити прояви куперозу та освітлити пігментні плями;
  • Роблять тон обличчя рівніше.

У якому віці потрібна косметика із пептидами?


Точної цифри немає і не варто орієнтуватися на вік у паспорті. Все куди простіше: робіть акцент насамперед на стан шкіри. Якщо ви помітили в'ялість, перші зморшки та втрату пружності, то саме час задуматися над покупкою косметики з пептидами Медіпіл .

Цікаві факти про пептиди, які варто знати:


Спочатку пептиди були головним помічником у боротьбі з anti-age змінами, надалі їх вивчили детальніше і з'ясували, що вони добре працюють з пігментацією, запаленнями, проявами куперозу, темними кругами під очима, з випадінням волосся. Але найчастіше пептиди можна зустріти у косметиці для обличчя.


Отакий універсальний боєць!


Дерматологи та косметологи рекомендують застосовувати косметику з цим компонентом не тільки як антивіковий догляд, але і для профілактики, захисту від перших проявів недосконалостей на шкірі.


Запорука ефективності пептидів – це регулярність.
Важливо не забувати правильно очищати шкіру перед нанесенням засобів з пептидами, тому покращиться механізм роботи.


На сьогоднішній день відомо більше 1000 видів пептидів, але їх стає з кожним разом все більше, адже всі речовини по-різному проникають у шкіру.


Більшість пептидів синтезується в організмі людини. Однак з віком швидкість метаболічних процесів уповільнюється, що веде до скорочення цих органічних речовин. В результаті запускаються процеси старіння: шкіра втрачає пружність, з'являються зморшки та пігментні плями. Базового догляду з використанням зволожувальних і живильних засобів вже не вистачає: тканинам, що втрачаються пружність, потрібно підкріплення. На допомогу приходять пептиди, які включені до складу косметики для обличчя. Їх молекули менше молекул білка, завдяки чому вони легко проникають через ороговілий шар епідермісу.

Пептиди є унікальними. Вони покращують процес регенерації шкіри клітин, стимулюють руйнування меланіну, мають антиоксидантну дію, нормалізують роботу сальних залоз, покращують кровообіг. Їх включення в щоденну програму з догляду дозволяє досягти видимого результату: рельєф шкіри розгладжується, скорочуються зморшки, обличчя набуває рожевого відтінку і рівного кольору. Регулярне застосування кращої корейської косметики з пептидами попереджає виникнення куперозу, висипу вугрів, гіперпігментації, поява глибоких складок.