Популярні матеріали для виготовлення свічок

Нещодавно ми дізналися, що таке набори для виготовлення свічок. Для багатьох це може послужити орієнтиром - чимось корисним і цікавим, чим можна зайнятися ввечері або на вихідних всією сім'єю. Особливо цікавим таке хобі може бути для дуже творчих людей і, звичайно ж, для дітей.

Такі набори для виготовлення свічок призначені для виготовлення свічок в умовах, які не потребують спеціального приміщення або спеціальної підготовки. Для дітей можна навіть організувати майстер-класи в навчальних закладах. У такому хобі немає нічого складного. Все робиться дуже просто і швидко. Вам знадобиться кольоровий аркуш з набору та гніт. Покладіть гніт на край аркуша і злегка зав'яжіть його. Потім скрутіть гніт у вигляді ковбаски або булочки. Інший край аркуша також злегка притисніть до краю свічки. Свічка практично готова, але ви можете ще прикрасити її, щоб вона слугувала декоративною прикрасою у вашому домі. Таким чином ви вб'єте двох зайців - дизайнерський виріб для дому та свічку, яку можна запалити і насолоджуватися ароматом меду. Так, ви не помилилися, вона все ще чудово пахне, тому що матеріалом листа є натуральний бджолиний віск, який має приголомшливий аромат без додавання ароматичних олій.

Оскільки кольоровий свічковий віск дуже пластичний, його можна використовувати для всіляких виробів і прикрас разом з дітьми. Він схожий на пластилін. Ви можете вирізати з листів різні фігурки, скручувати їх на свій смак і так далі. Наприклад, можна створювати букети квітів. Це не складно, тому що листи пласкі, і з них легко вирізати пелюстки і листя квітів. Найкраще вставити в стебло шматочок дроту, щоб він міг утримувати листя і квіткові голівки, не згинаючись. Квіти також можна прикрасити різними декоративними прикрасами, які можна знайти в нашому магазині. В якості ваз можна використовувати різні ємності. Наприклад, візьміть одноразовий паперовий стаканчик і гарно розмалюйте його акварельними фарбами.

Якщо ви не довіряєте своїй дитині вирізати листя звичайним ножем, можна скористатися круглою формочкою для піци або тіста, яка буде безпечнішою для дитини. З цього універсального матеріалу можна зробити ялинкові прикраси, що поєднують аромат хвої та меду. Просто виріжте різні форми - зірочки, сердечка і все, що вигадаєте разом з дітьми. Потім прикріпіть стрічку, щоб прикріпити ялинкову прикрасу до гілки дерева, і ви також можете її чимось прикрасити.