Свічки для святкових подій

Свічки - дуже популярний товар, який часто продають під час новорічних та різдвяних свят. Полиці магазинів буквально спустошуються від свічок за лічені години. Звичайно, це декоративні свічки, які зазвичай дарують, запалюють на святкових столах або просто використовують для прикрашання оселі. Вони також можуть бути ароматизованими. Ці вироби є чи не найпопулярнішими останнім часом. Адже вони також створюють святкову атмосферу своїм ароматом.

Свічки зазвичай класифікують відповідно до сировини, з якої вони виготовлені: парафінові, воскові, гелеві та стеаринові. Вироби з парафіну мають певний неприємний запах при горінні, оскільки парафін - це сировина, яка походить з нафтопереробних заводів. Вони більше підходять для побутових цілей. Наприклад, коли раптово вимикається світло.

Свічки зі стеарину - жирні. Цю сировину отримують з кислоти. Але на відміну від парафінових свічок, вони не мають запаху і добре горять. А головне - горять довго. Однак у чистому вигляді ці продукти зазвичай не зустрічаються. Стеарин використовують з домішками.

Гелеві свічки - це просто декоративний і красивий елемент. Сировина складається з желатину, таніну і гліцерину. Гель не має твердої форми, тому під час виробництва свічок його заливають у красиві прозорі форми.

І, мабуть, найпопулярнішими свічками сьогодні є воскові свічки. Вони вже мають приємний аромат, тому не потребують додаткових ароматизаторів. Вони добре горять і довго зберігаються. Їх можна виготовити з різних матеріалів, один з найпопулярнішіх це кольорова вощина для виготовлення свічок. Розмір-41х26 , також використовують різні способи виготовлення: ліпленням, вальцюванням або в екструзійних свічкових машинах.

Ви також можете зробити свічки в домашніх умовах. Для цього продаються набори для виготовлення свічок. Вони містять: гніт, який не потрібно підбирати і тестувати, кольоровий віск, який вже має колір, і все, що вам потрібно зробити, це вибрати той, який вам потрібен для виготовлення виробу. Завдяки цьому чудодійному набору навіть дитина зможе зробити свічку. Все, що вам потрібно зробити, це помістити гніт у фольгу і згорнути її. Ви можете зробити свічки різних розмірів. Виріжте з фольги потрібний прямокутник або навпаки, щоб зробити свічку товстішою, скрутіть першу фольгу, прикріпіть до її кінця наступну і теж скрутіть виріб. Все набагато простіше, ніж здається. Всього за кілька хвилин у вас буде гарний виріб, а решту часу можна витратити на декорування. Важливо також, що ця свічка зроблена вами вручну, і що другої такої копії не існує. У вас вийде унікальний виріб, який не соромно подарувати і яким можна прикрасити свій дім!