Сполучені Штати Америки користуються великою популярністю серед українців. Туди їдуть не тільки завдяки туристичних подорожей. Лікування, навчання, робота – ось тільки маленький перелік можливих планів. Але у будь-якому випадку потрібна віза до США. На https://www.ticket2america.com/vizausa можна дізнатись, як її отримати за допомогою професіоналів з мінімальним витрачанням зусиль.

Головні подробиці

Отримання візи для поїздки за океан досить тривалий за часом процес. Але фахівці зроблять усе можливе щоб він пройшов як можна швидше. У середньому між звернення до них та співбесідою у посольстві минає 1 місяць. Безпосередньо співробітництво складається з кількох послідовних етапів.

Спочатку надаються усі необхідні консультації. Так клієнт дізнається про усі існуючі особливості оформлення американської візи. Після цього проходить поглиблений аналіз наданих клієнтом документів. За його наслідками йому повідомляється вартість послуг. У випадку необхідності зібрати додаткові матеріали про це також повідомляється.

Далі йдуть оформлення запису на співбесіду, та заповнення форми DS160. Вона представляє собою анкету для отримання візи без подальшої імміграції. Від того, наскільки повно та правдиво заповнено бланк багато чого залежить.

Наступним кроком є надання детальних індивідуальних консультацій з приводу проходження співбесіди у посольстві США в Україні. Адже цей процес має багато особливостей про які обов’язково слід пам’ятати.

Як почати взаємовідносини

Все досить просто і зрозуміло. Спочатку доцільно ознайомитись з сайтом, включаючи і відзиви клієнтів, які вже встигли успішно скористатися послугами компанії та залишили свої подяки.

Потім слід заповнити відповідну форму, яка доступна за окремим посиланням. Після її відправлення буде надіслано інструкції щодо порядку подальших дій.

Слід звернути увагу на те, що існують різні типи віз до США. Серед них гостьова, туристична, імміграційна. Кожен з різновидів має свій термін дії. Наприклад гостьова або туристична віза оформлюється на 10 років.

Разом з тим існують і певні обмеження. Вони стосуються часу перебування на території Сполучених Штатів, можливості працевлаштування тощо. Про деталі стане відомо під час консультацій.

Також стане відомо, як можна змінити власний статус, якщо було видано візу певного типу. І цей важливий момент також треба врахувати на майбутнє.