Зараз в Україні, із зрозумілих причин, перебої з електрикою не рідкість, а далі буде ще гірше. Щоб уникнути їх неприємних наслідків, варто замовити бензогенератор на сайті Оптовик. Такий пристрій може бути негайним вирішенням проблем з електрикою, так і єдиним джерелом електроенергії в місцях, де немає доступу до електромережі. Отже, який пристрій вибрати? Що можна проаналізувати, щоб купити потрібну модель?

На що звернути увагу під час вибору електрогенераторів?

У разі відсутності доступу до електромережі або її виходу з ладу правильно підібраний електрогенератор може покрити потребу будинку в електроенергії. Саме тому варто уважно придивитися до його технічних параметрів, щоб максимально адаптувати їх під потреби домочадців. На що варто звернути особливу увагу?

  1. Потужність генератора - що більше потужність генератора, то більше електричних пристроїв може обслуговувати. Це також призводить до більш високої ціни обладнання та вищої витрати палива у разі моделей внутрішнього згоряння. Важливою є не тільки номінальна потужність, але й максимальна потужність.
  2. Кількість фаз - на ринку представлені як однофазні, так і трифазні електрогенератори. Однофазний генератор підключається до пристроїв на 230 В. Трифазний генератор підтримує пристрої на 400 В. У домашніх умовах найчастіше використовуються пристрої на 220, тому достатньо однофазного генератора.
  3. Тип пуску - наявні на ринку бензогенератори можна розділити на моделі з ручним пуском (так званий ривок) та з електричним пуском. Перші трохи дешевші, але вимагають застосування сили. Для того, щоб привести в рух, потрібно різко потягнути за спеціальний шнур. З іншого боку, електрогенератори з електричним пуском найчастіше оснащені вимикачем запалювання. Вони активуються поворотом ключа, що, безумовно, зручніший варіант. Який тип стартапу ви оберете, залежить від ваших індивідуальних переваг. На ринку також є електрогенератори з автоматичним запуском двигуна. Це практичний варіант, якщо ви хочете дистанційно запускати та гасити своє обладнання.
  4. Ємність паливного бака – чим вона більша, тим довше генератор здатний працювати без дозаправки. Параметр також впливає розмір обладнання. Чим більше бак, тим більше генератор.
  5. Технологія AVR (автоматичне регулювання напруги) – генератор, оснащений технологією AVR, автоматично регулює рівень напруги на виході генератора. Таким чином, він захищає чутливі електронні пристрої, такі як комп'ютери, побутова техніка та електроніка від пошкоджень. Найбільш ефективним рішенням є цифровий модуль регулювання напруги, інтегрований із електронним регулятором швидкості двигуна генератора. Він забезпечує достатню потужність для всіх підключених пристроїв.
  6. Стійкість до погодних умов – якщо генератор передбачається розмістити на вулиці, він має бути оснащений спеціальним кожухом, який захистить його від згубного впливу погодних умов, таких як дощ, сніг чи перепади температур. На ринку є моделі зі звукопоглинаючими кожухами. Вони не тільки належним чином захищають обладнання від агресивних зовнішніх умов, а й знижують рівень шуму, який створюється під час роботи.

Чому варто вибрати бензиновий електрогенератор?

Генераторні установки з бензиновим двигуном. Це пристрої:

  • ефективні;
  • відносно дешеві;
  • надійні;
  • досить потужні.

Вони добре працюють у випадку з одноквартирним будинком та на невеликих будівельних майданчиках. Їхня конструкція відносно проста, що спрощує їх обслуговування в порівнянні з дизельними генераторами.