В сільськогосподарських підприємствах напевно знають, як важливо облаштувати надійне місце зберігання корму для тварин. І якісна силосна плівка у цьому вкрай допомагає.

Основні подробиці

Ще на так давно силосна плівка була мало відома у країні. А зараз її використовують майже на усіх молочно-товарних фермах.

Вказаний вироб застосовується в силосних траншеях, ямах, курганах та інших укриттях. Завдяки йому забезпечується зберігання кормів від опадів, перепадів температур, ультрафіолетових променів. У підсумку втрати будуть майже мінімальними. Накриття робиться одразу ж після того як усе насипано та утрамбовано.

Силосна плівка має декілька різновидів в залежності від місця її укладки. Зокрема боковим варіантом облаштовують стіни ями, траншеї перед тим як туди потрапить корм. Відтак створюється захист від потрапляння повітря.

Зверху ж яму накривають спочатку підкладною а потім і основною плівкою. Перша забезпечує для зберігання корма герметичність. Друга ж закінчує накриття. Вона не боїться різноманітних механічних пошкоджень та температурних перепадів. Краї плівки повинні відступати від траншеї на певну відстань. Зазвичай це діапазон від 50 сантиметрів до 1 метра.

Обидва ці типи плівки не є взаємозамінними оскільки кожна має власні функції. Існують також відмінності і за товщиною. Оптимальним значенням є 150 мкм.

Як придбати

При здійснення замовлення враховується декілька чинників. Перш за все це розміри силосної ями, траншеї та іншого місця розміщення кормів. Від цього буде залежити кількість рулонів які потрібно придбати.

У свою чергу ціна буде залежити від виробника, розміру, сукупності технічних характеристик. Тому про вартість доцільно отримати інформацію завчасно.

На https://ag-bag.ua/ пропонується не тільки різноманітна силосна плівка від провідних європейських виробників але і інші типи захисних товарів. Наприклад це рукава для зберігання сухого зерна.

Перед тим як залишити заявку варто ознайомитись з товаром що зацікавив. Кожна з позицій містить детальний опис з усіма основними характеристиками. У разі виникнення питань їх можна задати фахівцям компанії. Для цього достатньо буде лише зателефонувати. Консультанти також нададуть і корисні поради які значно полегшать вибір.

Передбачено різні форми оплати замовлення. Тому покупець може обрати зручний для себе спосіб. Існує і доставка за вказаною адресою.