Насіння

Кожному фермеру перед посівом необхідно закупити якісне насіння. Якщо ви шукаєте надійного постачальника, спробуйте звернутися до компанії Агро Експерт, яка є дистриб'ютором насіння, а також хімічних препаратів для покращення росту та захисту рослин. Сільськогосподарське підприємство повинне мати хороше базове обладнання, щоб мати можливість довести свій урожай до успішного. У такому випадку добре почати з якісної основи, тобто з посівного матеріалу. Згодом весь процес супроводжується належним захистом сходів.

Насіння

У багатьох фермерських господарствах недооцінюється підбір відповідного гібрида для даного довкілля. Для деяких фермерів єдиним критерієм вибору є ціна на насіння або, якщо хочете, вартість у гривнях за гектар. Ця думка економічно абсолютно неправильна, оскільки пріоритетом є розгляд економічної віддачі інвестицій. Іншими словами, необхідно вибирати інтенсивні гібриди, які за значного підвищення масової врожайності забезпечать потрібне виробництво на меншій площі.

Польові культури від Агро Експерт відрізняються високою якістю, тому що компанія цінує своїх клієнтів і приділяє увагу рівню послуг. Вона також тісно співпрацює з науковими та професійними організаціями, що спеціалізуються на захисті рослин не тільки в Україні, а й за кордоном.

Догляд за рослинами

Сільськогосподарська діяльність вимагає не тільки терпіння та наполегливості, а й якісного догляду, який полягає у закупівлі найякіснішого насіння, добрив та хімікатів. Захист рослин різними хімічними препаратами та якісними добривами відіграє важливу роль у сільському господарстві.

Кукурудза з різними агрономічними властивостями

Сьогодні «неспокійний» час ідеально створювати резерви у виробництві, вибираючи універсальні гібриди для деяких районів, які можна комбінувати як на силос, так і на зерно. При цьому озимий ріпак на деяких ділянках буде зораний навесні, коли необхідно буде сіяти насіння кукурудзи. Це дозволить восени під час збирання врожаю, залежно від потреб ринку, вирішити, для чого ви прибиратимете це поле. Витрати на насіння якіснішого гібрида багаторазово окупляться, особливо в частині економії площ, необхідних для виробництва кукурудзяної продукції.

Продаж якісних польових культур – це сфера діяльності Агро Експерт. Компанія є зареєстрованим дистриб'ютором засобів захисту рослин, призначених для використання професійними користувачами.