Повна або часткова втрата зубів є серйозною і досить поширеною проблемою. Безумовно, у першу чергу відсутність зуба викликає негативні емоції у пацієнтів з тієї причини, що вони почувають себе невпевнено та переживають через естетичний фактор. Людина соромиться широко відкривати рот при спілкуванні, посміхатися. Проте важливо розуміти: естетика – це лише один з неприємних моментів. Відсутність зубів може призвести до проблем зі шлунком та навіть до серйозних захворювань. Зубні імпланти – це сучасний спосіб вирішити проблему максимально якісно та надійно.

Як виглядають імпланти зубів 

Імплантація зубів належить до стоматологічних процедур, які входять до напрямку протезування. Це особливі конструкції, які виглядають так само, як справжні зуби. Можна підібрати колір, який ідеально підійде конкретному пацієнту. Так само підбирають форму. Зазвичай імпланти розробляються з урахуванням всіх особливостей ротової порожнини людини. 

Існують деякі основні риси, які відрізняють імпланти від інших стоматологічних конструкцій. Пацієнту буде корисно знати наступні фактори:

  1. Стоматологічна конструкція повністю замінює весь зуб, а не окремі його частини.
  2. Корінь зуба також замінюється, завдяки чому конструкція фіксується максимально міцно. 
  3. При імплантації відбувається вживлення елементу безпосередньо у щелепу. Це дозволяє позбавити людину можливого дискомфорту.

Ціна зубних імплантів залежить від декількох факторів. До них належать клінічна картина, вибраний метод імплантації та матеріал, з якого зроблено стоматологічну конструкцію.

Чим відрізняються методи імплантації

Переваги такої процедури складно недооцінити: вона дозволяє повністю повернутися до нормального життя та позбутися проблем, пов’язаних з прийомом їжі. Імплантація надає можливість повністю повернути людину до нормального життя та нормалізувати навантаження на зуби. Процедура допоможе попередити подальше руйнування та випадіння зубів, деформацію щелепи, захворювання ротової порожнини.

Сьогодні існують різні види цієї стоматологічної процедури. Одні передбачають встановлення імпланта на місце втраченого зуба, а інші допомагають одноразово замінити декілька зубів. Наприклад, існує метод, який передбачає встановлення одночасно чотирьох елементів конструкції, пов’язаних між собою. 

При встановленні імплантів іноді вдається провести процедуру одноразово, але існують випадки, коли спочатку лікар встановлює тимчасовий протез, який розрахований приблизно на півроку. Така процедура зазвичай має сенс у тих випадках, коли ситуація серйозна, порушена жувальна функція, не вистачає частин декількох зубів.

Головна перевага імплантації – можливість відразу повернутися до повноцінного життя. Сучасні стоматологічні конструкції прекрасно показують себе у використанні, не викликають негативних реакцій. Вже після встановлення імплантів людина зможе повернутися до нормального життя.

 
 
 
Возможны противопоказания, проконсультируйтесь со специалистом