Вибір нового покриття для підлоги для вашого будинку завжди хвилюючий. Є так багато кольорів та матеріалів на вибір, від килимів до вінілу, і ви можете легко зосередити всю свою увагу на цьому. До речі найбільший асортимет ковроліну у Львові, доступне на сайті компанії Uafloor.
У цій статті ми хочемо розповісти про ковролін, рулонний або штучний матеріал з ворсу, що використовується як підлогове покриття в будинках, офісах та громадських місцях. Вони бувають різних форм та різновидів і можуть бути встановлені на підлозі різними способами. Ковролін забезпечує стабільність та комфорт при правильному закріпленні.
Розмір та форма килимового покриття залежать від характеристик простору приміщення. Однак вони, як правило, дотримуються розмірів кімнати або іншого простору. Це часто називають килимовим покриттям від стіни до стіни. Інші килимові покриття можуть використовуватися для покриття певного маршруту, наприклад, червоної килимової доріжки в кінотеатрі, або для килимового покриття певної зони, наприклад, зони відпочинку на стійці реєстрації в готелі. У цих випадках килимове покриття не покриває всю підлогу.
Підігнаний ковролін від стіни до стіни вимагатиме підкладки; це особливо актуально, якщо килимове покриття покриває дерев'яну підлогу. Спочатку підлога підмітається і вирівнюється. Перед укладанням підкладки чи килима по краях кімнати прибиваються планки-захоплення чи цвяхи. Смуга захоплення килима є прямокутною смугою або стрижнем, що містить кнопки, які прикріплюються до килима і підкладки, накладеної на них.
Потім на місце, де укладатиметься килим, укладається підкладка. Підкладки вирізають за розміром і з'єднуються один з одним за допомогою килимової стрічки. Нарешті, ковролін розкочується на лінії і ріжеться за розміром. Там, де з'єднуються два рулони килима, по всій довжині нижньої сторони обох панелей наклеюється липка килимова стрічка, щоб з'єднати їх разом. Такі шви та з'єднання, як правило, розміщуються в місцях з низькою прохідністю, якщо це можливо.
Установка килимового покриття безпечніша для дому та офісу, тому що це зменшує рух килима по поверхні, на якій він був укладений. Будь-який рух килима і втрата стійкості означає, що людина, що йде по килиму, може посковзнутися, коли килим ковзає поверхнею. Незакріплені килими також можуть зморщитися, утворюючи гребені, на яких люди можуть спіткнутися. Для компаній або будівель, які не є приватними будинками, незакріплене килимове покриття порушує правила охорони праці та техніки безпеки та може стати приводом для судового розгляду.
Ковролін дає власникам будинків низку переваг. По-перше, він забезпечує високий рівень комфорту при ходьбі по дому. По-друге, він допомагає зберігати тепло в будинку та знижує рахунки за опалення. По-третє, він знижує рівень шуму.
Як вирішити 5 поширених проблем при укладанні ковроліну
- Підганяння килима може бути дуже важким для колін, тому переконайтеся, що ви носите пару наколінників з гарною амортизацією, поки робите це.
- Якщо вам потрібно підігнати ковролін навколо труби, зробіть прямий розріз від краю килима до центру труби. Потім щільно притисніть килим навколо труби і обріжте його, проводячи ножем на підставі труби під кутом 45º, доки килим не стане рівним.
- Уникайте утворення грудок на килимі, переконавшись, що ви не перекриваєте підкладку під ним. Завжди стикуйте стики разом, а не кладіть їх один на одного.
- Для незручних форм, наприклад, навколо дверної рами або в ніші, зробіть кілька вертикальних надрізів по краю, потім обріжте ковролін ножем заподлицо.
- Переконайтеся, що ваш ковролін має натягнуту і гладку поверхню, намагаючись натягнути його якомога тугіше, коли ви зачепите його за гачки захватів.