Коли якість друкованих зображень погіршується - з’являються пробіли та темні смуги, це свідчить про необхідність замінити або заправити картридж. Оскільки новий картридж для принтера чи багатофункціонального пристрою (БФП) коштує дорого, багато споживачів віддає перевагу саме заправці.

Зазвичай виробники принтерів мають на увазі одноразове використання тонеру чи чорнил, але задля якісної роботи передбачають додатковий запас міцності картриджа, що дозволяє заправляти і використовувати його повторно. Це не тільки вигідно для споживача, але й корисно для нашого довкілля, адже ми не засмічуємо його відпрацьованими матеріалами.

Як проводиться заправка картриджів

Спеціалісти не радять заправляти картриджі принтерів та БФП самостійно, якщо ви не маєте відповідних навиків. У центрах обслуговування оргтехніки дану процедуру проводять у декілька етапів:

 • прилад тестують на визначення проблеми - потрібна заправка чи ремонт;
 • картридж розбирають, очищують від пила та залишків тонера;
 • перевіряють контакти та змащують спеціальним мастилом;
 • заправляють картридж тонером та збирають;
 • перевіряють роботу картриджу та якість друку;
 • пакують у спеціальний пакет із світлонепроникного матеріалу.

Недоліки самостійної заправки

Щоб якісно заправити картридж, треба бути максимально точним, уважним та акуратним. Помилки можуть призводити до пошкодження важливих елементів, що негативно впливатиме на якість друку та функціональність принтеру.

Варто зважати на можливі негативні наслідки:

 1. Якщо ви неправильно підібрали чорнила або придбали тонер низької якості, картридж не буде друкувати краще, або й взагалі не буде;
 2. Під час самостійної заправки можна випадково пошкодити елементи конструкції і вивести картридж з ладу - потрібно буде купувати новий;
 3. Мало того - пошкодження можуть уплинути на роботу самого принтера чи багатофункціонального пристрою, що набагато збільшить ваші витрати.

Як бачимо, ризик не вартий сумнівної економії, тим паче, що в нашому сервіс-центрі ціни на послуги дуже низькі. Звертайтесь до кваліфікованих спеціалістів, аби подовжити експлуатацію картриджу і забезпечити собі безперебійний якісний друк.

Купити новий чи заправити старий - що більш доцільно?

Очевидно, що вирішити проблему витраченого тонеру можна лише двома способами - придбати новий картридж або заправити старий.

Плюси першого способу - це стовідсотково якісний друк, безпека і висока функціональність самого принтеру (чи БФП). Виключається ризик купівлі поганого тонера та пошкодження картриджу під час заправки. Звісно, правильно заправлений прилад може працювати ще довго та якісно, але бувають і погані сценарії: інколи пошкодження картриджу призводить до проблем у самому принтері, через що доводиться витрачати гроші на купівлю нового або на ремонт.

Мінус даного способу - це висока ціна оригінальних картриджів і практично повна відсутність знижок. Основний дохід виробники отримують від продажу картриджів, а не принтерів, тому зменшувати вартість перших їм зовсім не вигідно.

Що стосується заправки картриджу, цей спосіб має дві важливі переваги:

 • по-перше, у вас залишається оригінальний картридж для принтера чи БФП;
 • по-друге - послуга заправки значно дешевша, ніж покупка нового картриджу - ви добре заощадите.

Заправка картриджів Львів - висока якість та доступна ціна

Довіряючи свій картридж спеціалістам нашого сервіс-центру «Максимум Сервіс», ви можете бути певні, що прилад прослужить довго та забезпечить вам якісний друк. Ми пропонуємо обслуговування та ремонт принтерів за доступними цінами, у найкоротші терміни, з гарантією високої якості!

Замовити послугу: заправка картриджів у м. Львів ви можете зателефонувавши за номерами: 096 826 29 81 або 066 968 54 15