На сьогоднішній день, автомобіль не вважається розкішшю, це потреба для кожної сім'ї, для мобільності та пересування. Але кожен власник автомобіля зобов'язаний підтримувати своє авто в хорошому стані. Крім того, що слід регулярно проходити техогляд, по сезону вчасно змінювати шини, також можна скористатися актуальною послугою і замовити якісне обклеювання авто антигравійною плівкою. Антигравійне плівка - це можливість захистити автомобіль від будь-яких сколів, захистити від подряпин, від агресивної хімії та інше.

Якщо ви зацікавлені в цій послузі, то необхідно знайти профільну компанію, де працюють фахівці та професіонали, який володіє досконало цією навичкою та використовують тільки сучасні технології. На офіційному сайті stekautomotive.com.ua ви можете детальніше та детальніше дізнатися про всі нюанси, ціни, терміни та можливості.

Переваги антигравійної плівки для авто

Профільцентр грамотно та швидко встановити захисну плівку на кузов, йо-йо, а також лобове скло, тут працює команда фахівців, які застосовують плівки STEK, створені сучасними технологіями.

Обклеювання авто захисною плівкою ви можете замовити на офіційному сайті stekautomotive.com.ua.З переваг такої плівки можна виділити такі:

  • Надійний захист від сколів
  • Гідрофобний ефект
  • Швидка та якісна установка

Також на сайті ви можете самостійно розрахувати вартість установки, яка залежить від основних факторів, таких як якість матеріалу, виконана робота, обраний пакет обклеювання. Команда фахівців намагається максимально підбирати оптимальні варіанти для кожного клієнта індивідуально.

Етапи поклейки

Такий надійний захист допоможе захистити авто від подряпин та сколів, також ефективним чином відштовхує бруд, воду, при цьому не спотворює колір автомобіля. Обклеювання авто плівкою роблять кваліфіковані спеціалісти поетапно. Давайте розберемо детальніше, які етапи відбуваються у процесі.

Початок готується автомобіля, відбувається професійне миття та сушіння авто. Далі використовується хімія і замислюються необхідні кузовні деталі, також за наявності сколів фахівці якісно та надійно їх закладають. Після цього йде демонтаж елементів кузова, потім відбувається різання плівки на плоттері. Далі йде сам процес обклеювання та прийом роботи. На вказаному вище сайті вас чекає більше деталей і подробиць, ви також можете знайти всі актуальні контактні дані для зв'язку з менеджерами та уточнення будь-яких питань.