Кожному підприємцю, який вже пропрацював певний час, приходить розуміння, що ведення обліку стає однією з найпріоритетніших задач, оскільки це безпосередньо впливає на продуктивність та прибутковість компанії.

Довести до ладу всі бізнес-процеси компанії, всі ділянки обліку, а саме бухгалтерський та податковий облік, фінансові процеси, процеси закупівлі та розподілення ресурсів, нарахування зарплати та адміністрування персоналу, складський облік, логістика та багато іншого – задача складна, але надважлива.

Саме для цього існує автоматизація бізнес-процесів на базі програмного продукту.

Компанія https://rearden.group на ринку України більше 20 років займається впровадженням та автоматизацією на базі програмних продуктів BAS. За нашими плечами більше 3000 тисяч успішних проектів впровадження для великих та середніх підприємств. Ми знаємо специфіку різних сфер бізнесу, тому легко орієнтуємось в задачах та швидко налагоджуємо весь процес автоматизації від початку і до завершення проекту.

Компанія Rearden Group представляє широкий спектр послуг: прдаж ліцензійного програмного забезпечення, встановлення та налаштування софту, автоматизація та впровадження, ІТ-аудит, передпроекте дослідження, навчання та курси для персоналу, ІТ-аутсорсинг та багато іншого.

Ми являємося експертами в своїй справі, знаємо норми українського законодавства, тому допомагаємо налаштувати всі процеси в рамках українського законодавства.

Процес співпраці з нашими клієнтами розпочинається із зустрічі знайомства, де ми дізнаємось про компанію, основні проблемні місця та задачі для нас.  На наступних етапах ми робимо передпроектне дослідження компанії для виявлення проблем та шляхів їх вирішення. Наступним кроком є розробка технічного завдання і подальша автоматизація.  Після цього ми навчаємо персонал роботі в програмі та підтриміємо зв’язок для доробок та виправлень у разі необхідності.

Ми будемо раді долучитись до розвитку вашої компанії та стати частиною вашого успіху. Автоматизація завжди буде виправданою інвестицією, оскільки завдяки співпраці з нами ви маєте можливість у подальшому більш раціонально розподіляти ресурси, знизити кількість помилок в нарахуваннях, зробити процеси компанії більш продуктивними та ефективними.
Давайте робити вірні кроки зараз, щоб вже у найближчому майбутньому мати успішний бізнес, який приносить задоволення і власнику і клієнтам.