Кожен з нас рано чи пізно щось кардинально змінює в своєму житті - місцепроживання, зовнішній вигляд, супутника життя, в тому числі і професію. Причини можуть буде абсолютно різними - батьки силоміць "влаштували" в університет на спеціальність, яка зовсім не подобається; потрібні були гроші тут і зараз; змінились тенденції і улюблена професія вже не дає бажаний дохід. 

Що в такій ситуації робити? Знову бігти в коледж, інститут і витрачати 5 дорогоцінних років життя? Самостійно занурюватись в самоосвіту? 

Одним із швидких і ефективних варіантів є запис на курси, які зараз масово представлені в більшості населених пунктів і які пропонують широкий набір різноманітних навчальних програм, що дозволяють за короткий термін надати той практичний набір навичок, який знадобиться для вступу в нову професію. 

Але якщо я проживаю в селі (селищі, місті), де немає навчальних центрів, які б якісно проводили навчання - спитаєте ви? Ми живемо в 21 столітті - відповімо ми. Якщо у вас є інтернет, будь-який більш-менш сучасний комп'ютер (або навіть смартфон), то на допомогу прийдуть онлайн-курси бухгалтерів онлайн. Відразу хочемо зазначити, що поняття онлайн навчання може досить сильно різнитись.  Дехто пропонує "застарілі" варіанти з надсиланням методичних матеріалів для самостійного опрацювання, дейкі репетитори чи навчальні центри працюють в "прямому ефірі" за допомогою безлічі сучасних месенджерів (Skype, Zoom, Teams та ін,), дехто розроблює комбіновані варіанти. Вибір є - кожен обирає як кому зручно, у кого які технічні можливості, чи дозволяє графік роботи. 

Але суть в тому, що саме онлайн-навчання дозволяє в будь-якій точці світу швидко отримати структуровані знання та навички. 

Це стосується тематики нашого питання - курсів бухгалтерів, а також суміжник напрямків (таких як професійне бухгалтерське програмне забезпечення). Буквально за 2 місяці слухач, який відповідально ставитиметься до навчання, зможе починати свою професійну діяльність. І це реальність. 

Які ж переваги та недоліки онлайн навчання на курсах бухгалтерів (1С, BAS, ін.)?

Переваги:

1. Мобільність. Вам не потрібно кудись їхати, витрачати час та гроші.

2. Свобода часу. Зазвичай онлайн навчання дозволяє управляти своїм графіком. 

3. Вартість. Онлайн курси завжди дешевші ніж очні.

Недоліки:

1. Відсутність необхідних програм для навчання у себе на комп'ютері. Але серйозні навчальні центри в цьому допомагають, надають доступи до своїх серверів для нормальної практики.

2. Якщо слухач не дуже "дружить" з технікою, то знадобиться хтось із знайомих, хто може допомогти. 

При виборі виконавця обов'язково потрібно звернути увагу на можливість безкоштовного пробного уроку, який би дозволив протестувати послугу. 

Якщо підсумувати вищесказане - щоб стати бухгалтером не обов'язково кудись бігти, достатньо обрати якісний навчальний центр (чи викладача), який би забезпечив всім необхідним (методичними матеріалами, технічною підтримкою, ін,) для цікавого онлайн навчання. 

Одним із лідерів на ринку бізнес-освіти є Навчальний центр "ДАНКО", який проводить як очні курси бухгалтерів в Києві, так і займається організацією процесу якісного онлайн навчання.