Бажаєте стати айтівцем, але не знаєте, з чого почати? Почніть з вибору того напряму, який буде для вас найбільш цікавим та перспективним!

A-Level - це одна з найбільших IT-шкіл України, яка пропонує курси програмування за актуальними та затребуваними напрямами. Одним з таких напрямів наразі є курс PHP! 

 

Які переваги має ця мова розробки у порівнянні з іншими?

  • Можливість використання для роботи з різними проєктами: веб-додатками, інтернет-магазинами, сайтами, блогами, гостьовими книгами тощо. Це значно розширює варіанти для професійного розвитку. 
  • Низький поріг входження. Тобто ви зможете опанувати програму курсу PHP з працевлаштуванням дуже швидко та відразу почати будувати кар’єру;
  • Робота зі зручним та актуальним фреймворком Laravel. Ця бібліотека має гнучку систему маршрутизації, кешує будь-які обсяги даних та багато іншого. На курсі програмування PHP ми обов’язково навчимося працювати з цим фреймворком та відточимо всі навички до автоматизму!

Програма в A-Level постійно доповнюється та вдосконалюється. Тому навчання підходить як для новачків, так і для досвідчених спеціалістів, які хочуть змінити кваліфікацію або поновити свою базу знань.

Чому краще вивчати курси програмування PHP в A-Level?

A-Level - одна з небагатьох шкіл України, що гарантує своїм успішним випускникам працевлаштування на юридичному рівні.

Школа має понад 80 компаній-партнерів різного масштабу, які раді бачити наших випускників серед членів своєї команди!

Курси PHP з працевлаштуванням - це ваша можливість успішно стартувати у світі IT!

  • Кожне заняття містить 50% теорії та 50% практики. А після лекцій ви будете отримувати домашні завдання для закріплення матеріалу.
  • Усі викладачі A-Level мають від 3-4 років досвіду за фахом та проходять декілька рівнів співбесіди для підтвердження своєї кваліфікованості;
  • Курси програмування PHP в A-Level - це комунікація з досвідченими розробниками та рекрутерами, робота в команді з іншими студентами, доступ до величезної бази навчальних матеріалів, вивчення матеріалу на реальних кейсах та захист власного проєкту!

Бонуси для студентів курсу PHP

Кожен студент A-Level отримує додаткові безкоштовні заняття з англійської мови, написання резюме та проходження співбесід. Ми не просто видаємо сертифікати, а готуємо дійсно професійних розробників! 

Бажаєте стати одним з них? Тоді залишайте заявку на курс PHP з працевлаштуванням вже зараз!