Десерти та солодощі у різному їх виконанні полюбляє багато людей. Бенто торт Львів користується окремою популярністю. І на це є свої причини, на яких слід зупинитися більш детально.

Про що йде мова

Бенто торт це один із різновидів тортів якій вперше з’явився у Кореї. У перекладі з японської слово «бенто» означає блюдо на одну людину. Тобто бенто торт це невеличкий кондитерський вироб який розраховано на одного, максимум двох гурманів.

Діаметр такого торта зазвичай становить від 9 до 12 сантиметрів. Тому частіше за все його подають у ланч-боксах для більших зручностей у користуванні. Начинок існує декілька в залежності від особистих вподобань або смаків близької людини.

На сайті компанії представлено безліч варіантів бенто тортів. Деякі з них мають тематичну складову. Наприклад можна обрати вироб для матусі або як витання з днем народження. За необхідності до базового варіанта можна додати власні побажання які обов’язково будуть враховано майстрами.

Зокрема це стосується свічок, топерів. Приємним додатком стане і листівка з побажаннями не байдужій серцю людині.

Певні особливості замовлення

Інтернет-магазин Торт Львів пропонує різноманіття варіантів на будь-який смак. Кожен з тортів супроводжує детальний опис з реальними зображеннями. У випадку виникнення питань на них з радістю нададуть відповідь консультанти.

Разом з тим є декілька речей про які варто у будь-якому випадку пам’ятати. Так, можна замовити у якості подарунку торт на окрему дату. Але все ж таки усе бажано робити заздалегідь. Адже може трапитись і так, що обраного варіанту може не бути у наявності. Тоді майстри потурбуються про виготовлення замовлення.

Торт в залежності від його виду має певну придатність для споживання. Кінцевий термін зазначено на упаковці. Зберігати кондитерський вироб рекомендується при температурі від 2 до 4 градусів тепла. Конкретні рекомендації вказано на упаковці і їх бажано дотримуватись щоб уникнути важкого харчового отруєння.

Вартість торту зазначено на сайті. До неї також входить і упаковка. Забрати придбання можна як самостійно в магазині так і замовити його доставку. Конкретний час та місце при цьому узгоджуються окремо.

Оплатити замовлення можна різними варіантами. Наприклад це розрахунок карткою у режимі онлайн безпосередньо на сайты. Також є і готівковий розрахунок після того, як кур’єром усе буде привезено.