Придбання нового житла – це серйозне рішення, що потребує максимальної відповідальності з боку майбутнього домовласника, зацікавленого у підвищенні поточного рівня матеріального добробуту. Парус Преміум - це компанія, що динамічно розвивається та займає лідируючі позиції на ринку нерухомості Львова, яка пропонує придбати розкішні облаштовані квартири в елітній новобудові.

У чому полягають привілеї квартир мікрорайону «Парус City»?

Очевидні переваги квартир полягають у:

  • зведенні будівлі відповідно до прогресивних принципів світової урбаністики;
  • бездоганній інтеграції кварталу в карту Львова для створення якісно нових можливостей для життя та бізнесу на значній площі 6,5 Га;
  • новомодному архітектурному оформленні фасадів, що формує особливу унікальність;
  • наявності облагороджених дитячих майданчиків у внутрішніх дворах;
  • налагодженій системі інженерних комунікацій.

Люксові житлові комплекси ультрасучасного мікрорайону «Парус City» по праву можна називати «будинками майбутнього», які вражають багатством інновацій, планувальних рішень та перспектив для усіх потенційних власників, які прагнуть придбати персональне майно. Коли голова сім'ї планує переїжджати з дітьми, він повинен подбати про створення необхідного комфорту житлових умов.

Переваги переїзду з дітьми у нове житло у Львові

Варто констатувати, що інноваційні новобудови у львівській околиці розташовані у сприятливій кліматичній та екологічній зоні. Це позитивно вплине на здоров'я всіх дорослих і маленьких мешканців будинку. Навколо так званого «еко-житла» можна спостерігати зосередження великої кількості зелені та парків, які надають шанс насолодитися ідеальним мікрокліматом, дивовижною красою мальовничих краєвидів, а також кришталево чистим повітрям.

Відмінною особливістю будинків мікрорайону «Парус City» є наявність зручної транспортної розв'язки, за рахунок якої до потрібної географічної локації можна дістатися лише за 15 хвилин. Мешканці не зможуть залишитись байдужими до продуманого облаштування прибудинкової територіальної зони жилкомплексів. Спеціально висаджена зелень, ідеально освітлені доріжки, облагороджена паркова зона - це практичні переваги, які змушують людей купувати нові квартири в цих новобудовах. Люди, які зважилися на переїзд з дітьми, будуть раді асортименту інфраструктурних об'єктів, у тому числі дитячих садків та соціальних центрів. Люблячі батьки не можуть пропустити можливість подарувати своїм дітям щасливу можливість комфортабельного проживання в новомодних житлових комплексах «Парус City».