Клікфальц — інноваційний тип покрівель, який має попит серед українців завдяки легкому монтажу та естетичним властивостям. Такі покрівлі справді виглядають гарно та сучасно, а головне, служать довго. Це повʼязано зі специфікою монтажу — полотна кріпляться один до одного спеціальними кріпленнями, фальцами, утворюючи одну цільну конструкцію. Якщо звернутися до спеціалістів, наприклад компанії Terizo, монтажні роботи займуть мінімум часу, адже ніяка інша варіація покрівель не може похизуватися такою легкою установкою. 

Особливості покрівель клікфальц

Ключова особливість клікфальцу полягає в конструкції, що в момент з'єднання не утворює видимих швів. Завдяки цьому елементи щільно прилягають один до одного, забезпечуючи хороші водонепроникні властивості. Також клікфальц має й інші особливості:

  1. Довговічність. На відміну від інших варіантів покрівель, цей матеріал виготовляється з високоякісного металу та додатково покривається захистом від корозії та впливу ультрафіолету. Завдяки цьому покрівля тривалий час зберігає зовнішній вигляд та не втрачає функціональну сторону.
  2. Екологічність. Покрівля робиться з металевих листів, що дозволяє через багато років використати покриття повторно. Як і передбачена можливість реставрації, якщо поверхня втратила візуальну привабливість чи самі листи деформувалися під впливом зовнішніх факторів.
  3. Міцність. Такий матеріал може витримувати вагу, що є актуальним в регіонах, де взимку випадає багато снігу. Як і під час обслуговування по покрівлі можна ходити.
  4. Стійкість до впливу зовнішніх факторів. Клікфальц не боїться вітру та граду, а сам матеріал має високу стійкість до вогню. Завдяки цьому покрівля не горить навіть під час сильної пожежі, що є безпечним, якщо порівнювати з іншими видами матеріалів для покрівлі.

Серед усіх варіантів покрівель клікфальц є оптимальним рішенням, адже дозволяє проводити монтаж вертикально, під кутом та горизонтально. В сучасному дизайні матеріал використовують навіть для покриття фасаду осель, що теж виглядає естетично привабливо та надійно з точки зору експлуатації. 

Також клікфальц належить до тієї категорії покрівель, які можна стилізувати під власні побажання. Метал легко приймає задану форму, може фарбуватися різними кольорами та адаптуватися під стиль будинку. Завдяки цьому дизайнер може створити єдину візуалізацію в 3-D форматі та реалізувати на практиці зі 100% відтворенням деталей. Замовити клікфальц та інші покрівельні матеріали зможете на офіційному сайті компанії Terizo - https://terizo.com.ua/